Koilop İco (KLP)

06.10.2018
102
A+
A-
Koilop İco (KLP)

Koilop Nedir?

Koilop, kodlanmış bir kripto para biriminin yönetilmesi, oluşturulması ve çalıştırılması için blockchain teknolojisini uygulayan eşler arası bir sisteme sahip merkezi olmayan bir çevrimiçi pazardır. Koilop, serbest piyasa piyasasını küreselleştirmeyi ve mevcut kripto-para piyasasını, sahte gözden geçirmeler, yüksek işlem maliyetleri ve gecikmiş ödemeler gibi serbest alanın karşılaştığı temel zorlukların bir kısmını çözecek olan Koilop ekosistemi ile devrim yaratmayı hedefliyor.

 

Koilop ekosistemi, alıcıların ve serbest çalışanların küresel olarak bağlandığı profesyonel bir ağ üzerinde çalışarak, işlerini yürütmelerini ve serbest çalışanlar tarafından sağlanan hizmetler için ödeme yapabilmelerini sağlar. Ekosistem, bir itibar ve emanette nakit içeren akıllı bir sözleşme yürütmektedir.

Ekosistem, itibarı belirleyerek ve ona belirli bir değer atayarak serbest oyuncuların ve ekonomik inisiyatifin itibarını birleştirecektir. Bu, ekosistemdeki tüm katılımcılara platformda aktif olmak için bir teşvik sağlayacaktır.

Koilop KLP Token ICO Detayları
ICO’nun Parametreleri

Jeton adı: KOILOP
Ticker sembolü: KLP
Satış öncesi tarih: 05 Ekim – 14 Ekim
ICO tarihi: 15 Ekim – 23 Aralık
1 KLP Jetonu Maliyeti: 10.000 KLP / 1 ETH
Token Kaynağı: 600.000.000 KLP
Yumuşak kapak: 3.000.000 USD
Sert kapak: 12.000.000 USD

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

kriptopara