Melior İCO (MEL Token)

06.10.2018
83
A+
A-
Melior İCO (MEL Token)

Melior nedir?

Melior.AI, makine öğrenimi, yapay zeka, rekabetçi e-ticaret modelleri ve derin öğrenim modellerinde uzmanlaşmış bir çözüm sağlayıcısıdır. Bunlar, bankayı kırmaya zorlamadan, yapay zekayı her çeşit ve büyüklükteki işletmelere sunmanın faydalarını sunmayı amaçlayan modellerdir.

 

Çözüm sağlayıcısı, şu anda mevcut ürünlerin ticarileştirilmesinde ve aynı zamanda halihazırda geliştirme aşamasında olan ürünlerin geliştirilmesinde bu fonların kullanılması amacıyla, jeton satışından beş ila yirmi milyon dolar zam yapılıyor. Kullanımdaki ödeme ekosistemi, tüm jeton sahiplerinin başarısından doğrudan yararlanabileceklerini garanti edecek şekilde tasarlanmıştır.

 

Melior.AI, büyüklükleri, konumları ve çalışan sayıları ne olursa olsun farklı işletmelere fayda sağlayabilecek, uygun fiyatlı ve hayat değiştiren ürünler sunmak için tek bir misyona sahiptir.

 

Melior kendi derin öğrenimini, sinir ağını ve makine öğrenim modellerini çoktan tamamlamıştır. Tüm kurumlara suni zekanın sunabileceği fırsatları ortaya çıkarabileceğini ümit ediyoruz. Araştırmaları geçmişte görüntü anlayışına ve doğal dile odaklanmıştır.

Melior MEL ICO Detaylar
ICO’nun Parametreleri

Jetonu Sembolü: MEL
Jetonu Satış Tarihi: 8 – 8 Kasım
Jeton Fiyatı: 0.12 USD
Toplam Arz: 400 milyon
Jeton Standart: ERC20
Yumuşak kap: 5 milyon dolar
Hard Cap: 20 milyon dolar

 

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

kriptopara