DClinic İCO (DHC Token)

06.10.2018
79
A+
A-
DClinic İCO (DHC Token)

DClinic Nedir?

dClinic, tüketicilere olumlu sağlık hizmeti sunmak için hastaneler ve klinikler gibi gerçek dünya varlıklarını dijital sağlık hizmeti ile birleştiren blok zincir tabanlı bir sağlık platformudur. DClinic ekosistemi, geleneksel sağlık hizmetleri, ilaçlar, klinik ölçütler ve tüketicileri arzulanan ve faydalı sağlık hizmetleri sonuçlarına yönlendirebilecek diğer ek hizmetlerden oluşur.

 

Sağlık platformu, sonuçları hastayla ilgili olabilecek klinik veya klinik olmayan verilerin paylaşımı olacak olan entegrasyonu ve birlikte çalışabilirliği teşvik eder. Benzer şekilde dClinic, sosyal veri ve tüketici eğitim verilerinin entegrasyonu yoluyla uzun süreli Elektronik Sağlık Kayıtlarının (EHR) değerini artırmayı amaçlamaktadır.

 

Platform, sağlık sektörünü devrimcileştirmeyi ve halkın sağlığını ve genel olarak esenliğini geliştirmeyi öngören “hasta merkezli bir bakım modeli” ne odaklanmaktadır.

 

DClinic Nasıl Çalışır?

DClinic Blockchain Platform (dBC), dClinic Data Exchange Protokolünü de çalıştıran akıllı sözleşmeleri kullanarak çalışır. Platform, hastanın Sağlık Hizmetlerini güvenli bir şekilde ele alan dClinic blockchain’i kullanır ve platformun merkezi olmayan bir ağ üzerinde çalışmasına izin verir.

 

Akıllı sözleşme, daha sonra kullanıcının dClinic Akıllı Cüzdanına yatırılan bir dClinic Health Coin’e bağlanacaktır. Bir bakım planı sözleşmesine girmek isteyen hasta ve sağlayıcı, daha sonra Tüketici Paylaşılan Bakım Planı’nda listelenen, kararlaştırılan görevler ve hedeflerle HealthCoin’i kullanır. Sağlayıcılar ayrıca, kendi aralarında elektronik sözleşmeler de oluşturabilirler, bu da akıllı sözleşmeler oluşturabilir ve daha sonra HealthCoins oluşturabilir.

dClinic DHC Token ICO Detayları
ICO’nun Parametreleri

Jeton: dClinic Sağlık Madeni Para (DHC) belirteci
Jeton protokolü: ERC20
Jeton kaynağı: 5.000.000.000
ICO’da Token temini: 1.000.000.000
ICO tarihi: ağustos – Ekim 2018
Jeton döviz kuru: 0,10 USD
Yumuşak kapak: 20.000.000 USD
Hard Cap: 50.000.000 USD

 

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.