Investoland İCO (INVE Token)

06.10.2018
57
A+
A-
Investoland İCO (INVE Token)

InvestoLand Nedir?

Investoland, dünyanın her yerinden yatırımcıları ve girişimcileri birbirine bağlamak için kullanılacak bir ekosistemi tanıtmayı amaçlıyor. Jeopolitiğe hiç dikkat çekmeyecek bir ekosistemdir, bu yüzden halihazırda çok sayıda problemle karşı karşıya olan geleneksel modellerin ortadan kaldırılmasını mümkün kılmaktadır.

 

Geleneksel Modellerle Karşılaşılan Sorunlar

Kitle fonlama endüstrisi şu anda oluşturulduğu gibi, her türlü verimsizliğe maruz kalmaktadır. Birleştirildiğinde bu verimsizlikler, yatırımcılar ve girişimciler için ciddi bir tehdit oluşturmaktadır. Şu anda bu iki grup bireyle karşı karşıya olan sorunlardan bazıları şunlardır:

Günlük operasyonlarda ihmal (insan hatası) için fazla yer
Modern bankacılık kurumlarıyla uğraşırken yüksek işlem maliyetleri
Modeller ölçeklendirilemez
Çeşitli yargı bölgelerinde gündeme getirilen tüm düzenleyici konulara uymanın zor olduğu kanıtlanmıştır.
Sistemler merkezi veritabanlarının kullanımına büyük ölçüde bağımlıdır.

İşlemlerin manuel işlenmesi, gecikmelere ve istenmeyen hatalara daha fazla yer olduğu anlamına gelir. Akıllı sözleşmelerle, tüm taraflar, kodunun kolayca denetlenebildiğini ve başarılı bir şekilde yürütülen tüm işlemlerin her zaman blok zincirine kaydedileceğini bilerek rahat olabilirler. Ek avantajlar şunlardır:

Maliyet verimliliği
Sözde anonimlik
şeffaflık
Kenarlıksız işlemler
Bankasız da katılabilir
Tamamen yeni bir pazara girme fırsatları

InvestoLand INVE Token ICO Ayrıntıları
ICO’nun Parametreleri

Sert kapak: 37.87 Milyon dolar
Satış Öncesi Tarih: Ekim / Kasım 2018 (beyaz listedeki yatırımcılar için 0,4 USD, beyaz listeden sonra ilk beyaz için 0.5USD, son yarıda 0.6USD)
Kalabalık Satış Tarihi: Aralık 2018 (jeton başına 1USD)
Standart: ERC20 jetonu

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

 

kriptopara