Okex Borsası Tl İle Ticaret İşlemlerine Başladı

28.03.2019
90
A+
A-
Okex Borsası Tl İle Ticaret İşlemlerine Başladı

Türkiye bilindiği gibi Kripto Para alanına ilgi olarak Dünya’nın dikkatini çekmektedir.Kripto para Borsa Kullanıcılarının çoğunluğu Binance Kullansa da Binance’den önce Malta Merkezli Kripto Para Borsası Okex Hızlı Davrandı ve Dün İstanbul’da Gerçekleşen OkexC2C Lansmanında Duyurdu.

İstanbul’da düzenlenen bu olay, ulustaki blok zinciri ve kripto gelişimi için ileriye doğru bir yol çizme hedefi ile bir araya gelen bir grup blockchain meraklısı ve teknokratı tarafından kutlandı. Ve oturum boyunca, bir grup girişimci ve kripto lideri, ülkedeki dijital para birimlerinin ve varlıkların kitlesel olarak benimsenmesi ve asimilasyonu etrafında odaklanan içgörülü bir konuşma başlattı. Önde gelen firmaların kurucusu ve avukatlarından oluşan bu panel, daha büyük Türkiye pazarındaki blockchain bazlı uygulamaların potansiyelini içeren kitlesel kripto kullanımına dair fikir ve görüşlerini paylaştı

OKEx Operasyonları Başkanı Cheung Şunları Söyledi

Türkiye, Avrupa’daki en yüksek kripto sahiplik oranlarından birine sahip olan ülke ve dünyanın en hızlı kripto dünyasında birine sahip. Türkiye ekonomik bir durgunluğa girerken, insanların tasarruflarını ve yatırımlarını korumanın yollarını arıyorlar. Bunların bir kısmı dijital etkilara yöneldi. OKEx olarak aktif şekilde buradakileri topluma hizmet etmenin yollarını arıyoruz. Bir tür çözüm sunmayı umuyoruz.

Kripto Para Türkiye’de Gerçekten Büyük ilgi alaka görürken büyük kuruluşlarında ülkemizde hamlelere yapması kripto para ekosistemimiz için gerçekten sevindiricidir.

kriptopara