Litecoin Analiz 28 Mart

28.03.2019
15
A+
A-
Litecoin Analiz 28 Mart

LTC / USD Orta Vadeli Trend: Bullish

     Direnç Seviyeleri: 66 $, 68 $, 70 $
     Destek Seviyeleri: 40 $, 38 $, 36 $

Dün 27 Mart’ta Litecoin fiyatı yükseliş eğilimindeydi. Kripto’nun fiyatı, 62 $ direnç seviyesini test ettikten sonra düşüş eğilimine düştü. Dün, fiyat yükseliş eğilimi bölgesine ulaştığında boğalar 12 günlük EMA’yı ve 26 günlük EMA’yı kırdı. Fiyat 62.37 $ ‘a yükseldi ve boğalara karşı çıktı.

Fiyat geri çekiliyor ve EMA’ların altına düşebilir. Artan yönde, eğer fiyat EMA’ların üzerinde tutulursa, boğalar 62 $ fiyat seviyesini kıracak. Aşağı yönde, boğalar EMA’ları kıramadığında kripto fiyatı düşecek. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, alım sinyalini gösteren sıfır çizgisinin üzerindedir. Ayrıca, kripto’nun fiyatı, fiyatın yükseliş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların üzerindedir.

1 saatlik grafikte, Litecoin’in fiyatı yükseliş eğilimi bölgesinde yer alıyor. Kripto’nun fiyatı, bir dizi daha yüksek ve daha yüksek en düşük seviyeler yapıyor. Şifrenin fiyatı 12 günlük EMA’nın üzerinde seyrediyor. 27 Mart’ta, boğalar 62.37 $ ‘a yükseldi ve fiyat EMA’ların altına düştü.

Aşağı yönde, düşüş eğilimi devam ederse, kripto’nun fiyatı düşecek ve 58 $ fiyat seviyesinde destek bulacak. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, alım sinyalini gösteren sıfır çizgisinin üzerindedir. LTC fiyatı, fiyatın yükseliş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların üzerinde.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

kriptopara