Ontology ONT Analiz 19 Haziran

19.06.2019
21
A+
A-
Ontology ONT Analiz 19 Haziran

ONT / USD Orta Vadeli Trend: Boğa

Tedarik bölgeleri: 1,60 dolar, 1,80 dolar, 2,00 dolar
Talep bölgeleri: 1,00 ABD doları, 0,80 ABD Doları, 0,60 ABD Doları

ONTOLOGY, orta vadeli görünümde yükseliş eğiliminde devam ediyor. Ayılar, boğaların momentumunun tükenmesinden sonra arz bölgesindeki dün 1,56 dolar ile piyasanın kontrolünü ele geçirdi. Cımbız üst, ayılardaki devralmayı onayladı. Seans bitmeden bir doji olarak kapanış seansının ardından talep bölgesinde fiyat 1.40 $ ‘a düştü.

Bugünün piyasası 1.42 $ ‘lık bir yükseliş notu ile boğa ivme kazanırken, jeton 1.45 $’ da yükseldi. 78.6 fib trend eğilim alanı doji ile birlikte yükselişin devam etmesi için iyi bir birleşme işlevi görür.

Stokastik osilatör sinyali aşırı satım bölgesinde% 19’a yükselmekte olup, bu durum orta vadede yükseliş momentumunun devam ettiğini göstermektedir.

ONT / USD Kısa Vadeli Eğilim: Boğa

ONTUSD kısa vadeli görünümde yükseliş eğilimini sürdürüyor. Bugün piyasa açıldığında çift taban oluşumu, ayılarla 1.41 $ ‘a düştükten sonra boğaları iade etti. ONTUSD, arz alanında 10-EMA’da direnci kırarak 1,45 $ ‘a vurdu.

Boğalar, pazardaki hakimiyetini% 67’ye işaret eden stokastik osilatör sinyalinin onayladığı şekilde sürdürebilirler. Bu, kısa vadede fiyatların yukarı yönde hareket ettiğini göstermektedir.

İki EMA’nın üzerindeki tedarik alanında 1,50 $, boğaların baskı sağlaması ve yeni alıcıların pozisyon alması nedeniyle ufuk çizgisi.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.