Orbis

25.02.2019
143
A+
A-
Orbis

Dünyanın Yerel Bankası STO

ORBIS benzersiz bir blockchain çözümü kullanarak, kullanıcılara fiili para ya da kripto para birimlerini ücretsiz olarak para çekme, transfer etme, harcama ve yatırım yapmalarına izin veren ve para ödemeden, bekleme süresi olmayan ve orta erkekli olmayan iki madeni para ile hazırlanmıştır. Mobil uygulama, masaüstü yazılımı, banka kartı ve sonunda kişi başı şube seçenekleriyle ORBIS, her şeyi kapsayan bir işlem çözümü sunar. Ekibimiz tüm bankacılık ve kripto para birimi sorunlarını çözerek, ilk fiyat-istikrarlı kripto para birimi ORBS – yardımcı parasını geliştiriyor. Dünya çapındaki transferler, ödemeler ve tasarruflar için kullanılan Orbis yardımcı parası, cüzdanınızla doğrudan OrbisSolutions şirket hisselerinin desteklediği Orbis kripto parasıyla bağlantılıdır. OrbisSolutions, zarardan kaçınma kavramı üzerine kurulmuştur ve diğer blockchain lerinden ayrı olarak piyasadaki herhangi bir çökmeye karşı koyabilir.

Orbis Hakkında

Evde veya Yerel Orbis Şubelerinizde Kripto İşlemlerini Gerçekleştirmenin Yeni Bir Yolu. 

ORBIS benzersiz bir blockchain çözümü kullanarak, kullanıcılara fiili para ya da kripto para birimlerini ücretsiz olarak para çekme, transfer etme, harcama ve yatırım yapmalarına izin veren ve para ödemeden, bekleme süresi olmayan ve orta erkekli olmayan iki madeni para ile hazırlanmıştır.

Mobil uygulama, masaüstü yazılımı, banka kartı ve sonunda kişi başı şube seçenekleriyle ORBIS, her şeyi kapsayan bir işlem çözümü sunar.

Ekibimiz tüm bankacılık ve kripto para birimi sorunlarını çözerek, ilk fiyat-istikrarlı kripto para birimi ORBS – yardımcı parasını geliştiriyor. 

Dünya çapındaki transferler, ödemeler ve tasarruflar için kullanılan Orbis yardımcı parası, cüzdanınızla doğrudan OrbisSolutions şirket hisselerinin desteklediği Orbis güvenlik parasıyla bağlantılıdır. DEMO Sürümüne kaydolun.

OrbisSolutions, zarardan kaçınma kavramı üzerine kurulmuştur ve diğer blokajlardan ayrı olarak piyasadaki herhangi bir çökmeye dayanabilir.

Sadece kârlı ve zararsız olan, Orbis sikkelerinin fiili çekilmesinden ve harcamalarından gelir elde eden şirket hisselerimiz, güvenlik parası gibi benzersiz, yavaş ama garantili bir fiyat büyüme sürecine sahip olacak.

İco Başlama : 15,12,2018

İco Bitiş : 15,04,2019

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.