PalletOne

15.01.2019
44
A+
A-
PalletOne

PALLETONE ölçeklenebilirlik, birlikte çalışabilirlik, kullanıcı dostu eksikliği ve platform kilidi dahil bugünün blockchain, zorlukları ele almak isteyen bir dijital blockchain platformudur. Platform, tek bir sözleşme yürütmek için bir grup verifiers (jüri) gerektiren jüri konsensüsünü benimser. Aynı zamanda ınterchain etkileşimi tamamlamak için blockchain akıllı sözleşme ayrışır.

Güvenliği en üst düzeye çıkarmak için PalletOne, arabulucuyu sözleşme yürütülebilir dosyasını oluşturmak ve sözleşmeyi yapmak için ana teknoloji olarak kullanır. Platform, kullanıcıya aşina oldukları Dili ve ihtiyaç duydukları platformu seçme özgürlüğü verdiği için kullanıcı dostudur. Ayrıca, tanım kümesi ve bir belirteç kümesi belirleyen bir belirteç soyut katmanı vardır. Bu, akıllı sözleşmede belirteç tanımının güvenliğini artırır.

Neden PalletOne?


Çok zincirli
Jüri konsensüs ve adaptasyon katmanı, platformun aynı anda farklı blockchaini çalıştırmasını sağlar. Platformun akıllı sözleşme aynı anda çeşitli blockchainler ile etkileşimi artırır. Bu, kullanıcıların blockchainler arası token exchange otomatik, dağıtılmış ve değişmez hale getirmek için tek bir PalletOne sözleşme farklı blockchainleri belirteçleri ticaret sağlar.

Ayrıca, Platform, bitcoin gibi akıllı sözleşmelerin kullanılmasına izin verir. Akıllı sözleşmeler, Litcoin gibi diğer blok zincirlerinde yeniden kullanılabilir, bu nedenle akıllı sözleşmelerin geliştirme maliyetlerini önemli ölçüde azaltır.

Çoklu görev
Platformun doğrulama ve yürütme yalnızca jüri tarafından özel olarak bunun için oluşturulabilir. Platformun akıllı sözleşme uygulanması çok görevli bir şekilde farklı jüri seçimi ile yapılabilir. Sonuç olarak, Palleton ağ tıkanıklığı önemli ölçüde azaltmak için ayarlanır.

Çoklu dil
Platformun geliştiricileri, Java, C++ ve JS gibi geliştirme dillerini kullanarak akıllı sözleşmeler oluşturabilir. Bu Etherium için Sağlamlık gibi yeni Sözleşme geliştirme dili öğrenmek zorunda kalmadan yapılır. Platformun çoklu dil desteği ekosisteminin refahına yol açacaktır.

Çoklu platform
Akıllı sözleşme derleme ve yürütme önemli bir aracı olan PalletOne VM, altta yatan işletim sisteminden tamamen ayrılır. Bu platformun Akıllı sözleşme Linux, Mac ve diğer platformlara uyum sağlar.

Güvence
Platform, güvenliğini iki açıdan yansıtır—gelişme güvenliği ve sözleşme gelişiminin güvenliği.

Geliştirme güvenliği daha iki açıdan yansıtılır:


Ortak veya belirli senaryolar için standart sözleşmeler sağlanacaktır. Bir kullanıcının standart bir sözleşme araması ve karşılık gelen bir sahne sözleşmesi geliştirdiğinde birkaç adımda Dapp gelişimini tamamlaması gerekir. Bu tasarım, kullanıcı gelişiminin zorluğunu azaltır ve aynı zamanda eksik geliştirme konuları riskini azaltır.

Platform ayrıca belirteç tanımları ve işlemleri kapsamlı bir dizi sağlar. Bu, kullanıcı belirtecinin piyasaya sürüleceği ve çalıştırılacağı kolaylığı kolaylaştıracaktır.

Pallet one VM, ev sahibi güvenliği için uygun bir ortam sağlar ve kötü amaçlı sözleşmelerden ev sahibi veya ağ saldırılarının şansını ortadan kaldırır. Bu platformun akıllı sözleşmeleri çok güvenli hale getirir.

Token Ekonomi


Belirteç mevduat ödeme için kullanılır: jüri dolandırıcılık onları uzak tutmak için bir depozito ödemek zorundadır. Jurors sözleşme yürüterek sözleşme katılımcılardan ücret kazanmak gibi belirteç de, işlem ücretinin ödenmesi için kullanılır. Bu onların yürütülmesi için bir teşvik sağlar. Katılımcılar jüri üyeleri için işlem ücretleri olarak bazı ödemeler yapmak gerekir.

Juror teşvik olarak belirteç: doğrulama ve yürütme katılan her jüri PalletOne belirteçleri şeklinde işlem ücretleri ve teşvikler alacaksınız. Bu, hizmetleri için ücret olarak hareket edecektir.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.