Pantheon X (XPN Token)

30.03.2019
32
A+
A-
Pantheon X (XPN Token)

Pantheon X Nedir?

Pantheon x, ekosistemin tüm üyelerinin üst kripto para fonlarını şeffaf ve güvenli bir şekilde ticaret yapabileceği güvenilir ağı aracılığıyla yatırımcılara ve tüccarlara fayda sağlamak için blockchain sisteminin bileşenlerini uygulayan bir kripto para finans platformudur. Pantheon X ayrıca, hisse senedi, tahvil, varlık ve yardımcı jetonlara dayalı güvenlik belirteçlerini ticaret yapma, üretme, aracılık etme ve sirküle etme yeteneğine sahip kripto finansal hizmetler de sunmaktadır.

Kripto Finansmanı İçin Pantheon X İş Platformu Nasıl Çalışır

Pantheon X, Cryptofund marketplace, bilgi ağı ve Panteon İstihbaratından oluşur. Cryptofund marketplace, yatırım fonları, endeks fonları, ICO fonları, hedge fonları ve serbestçe takas edilebilen güvenlik token fonları gibi kripto para ürünlerine sahiptir.

Pazar, kripto para yöneticilerinin platforma kaydolmasını, daha sonra cüzdanlarını kurmasını ve daha sonra yatırımcılara uygun kripto para ürünlerini başlatmasını gerektirir. Tüm Fon Yöneticileri, yöneticilerin meşru olmasını sağlayan bir inceleme sürecine girer.

Bilgi ağı, daha sonra Panteon X’in bilgi merkezi olduğu için kripto-finansal içerik oluşturacak, dağıtacak ve tüketecektir.bilgi ağı, Panteon x kullanıcılarının kripto para hakkında ilgili bilgileri paylaştığı, kripto yatırımcıları ve uzmanları ile iletişim kurduğu, hatta kripto fonlarını pazarladığı bir sosyal ağdır. Bilgi ağı, sistem hatalarını tespit ettiği ve bilgileri doğruladığı için güvenilir olan aktif bir ekosistemle sonuçlanır.

Buna ek olarak, bilgi ağı, Panteon X’in ödül sistemidir ve kullanıcılar, ne kadar güvendiklerine ve ağa katkıda bulunduklarına bağlı olarak ödüller alacak gibi bir teşvik görevi görür. Kullanıcının sosyal medya etkinliği, kullanıcının ağdaki katkısını belirler. Pantheon Intelligence, kripto finans altyapısının güvenliğini sağlamak için bilgi ağından ve Cryptofund pazarından toplanan AI ve bilgileri kullanacaktır.

Pantheon X platformunda iki jeton olacak; yardımcı jeton olan XPN jetonu ve iç işlem jetonu olan XPW (Xpower). Yardımcı jetonlar, cryptofund pazarında ticaret yapmak için kullanılırken, xpw kullanıcıları ödüllendirmek için kullanılır.

Panteon X’in Faydaları

Kapsamlı

Pantheon X Cryptofund marketplace kurmak kolaydır ve kolayca kripto para tarafından anlaşılmaktadır. Pantheon x üzerinde kullanılan blockchain teknolojisi, herkesin mevcut finansal sistemde ne olduğu tam tersi olan genel performanslarına ve başarı kaydına dayanarak profesyonel olmasını mümkün kılar.

Şeffaf

Yatırımcılar, her kripto fon yöneticisinin ve analistin uzmanlığını şeffaf bir şekilde izleyebileceğinden, yatırımcılar ve kripto Fon Yöneticileri varlıklarını ticaret yaparken güvene dayalı karşılıklı bir ilişki yaratır. Blockchain teknolojisi, kullanıcıların doğru finansal bilgilere erişmesini de mümkün kılar.

Verimlilik

Pantheon X, eşler arası ticarete dayanan akıllı sözleşmeler uygular. Bu, aracıları ve ticaret prosedürlerini ortadan kaldırdığı için işlem maliyetlerini ve işlemleri tamamlamak için geçen süreyi azaltır.

Kripto Haber