Tron, Dapp Haftalık Raporunu Yayınladı: 230’dan fazla Dapps, 14 DEX, 50 Oyun ve 500 Akıllı Sözleşme

30.03.2019
31
A+
A-
Tron, Dapp Haftalık Raporunu Yayınladı: 230’dan fazla Dapps, 14 DEX, 50 Oyun ve 500 Akıllı Sözleşme

Tron az önce yeni dapp raporunu yayınladı. Şimdi, ağın 236’dan fazla dapp’ı ve toplamda 500’den fazla akıllı sözleşmesi var. Ayrıca, 14 ademi merkeziyetçi borsa ve bunun üzerine toplam 54 oyun yarattı.

Ağ büyümesini de sürdürdü ve 24 milyon işlem sayısı 4,2 milyona ulaştığı için şimdi 2,2 milyonun üzerinde hesabına sahip.


Haftanın Dapps’ı

Bazı dapp’ler raporda haftanın dappları olarak vurgulandı. Bunlardan ilki, bir RAC blockchain boşta oyun olan Cryptp Racing oldu. İçinde, oyuncular araba satın alabilir ve yarışları kazanmak ve ödüller almak için kalitelerini yükseltebilirler. Arabalar gerçekten oyunculara aittir ve zaman geçtikçe fiyatlarının büyük olasılıkla yüksek olması nedeniyle onları daha sonra paraya çevirebilirler.

İkincisi Dapp365. Temel olarak Tron’un üstüne oluşturulan bir Bakara oyunudur. Şimdiye kadar İngilizce ve Çince versiyonları var. Tron-USDT, sabit madeni para ile Tron arasında entegrasyon öneren yeni bir lansman olarak da vurgulandı.

Diğer bir önemli dapp, başlangıçta Ethereum platformunda başlatılan ancak bir süre sonra Tron’a taşınan MyWish. Kullanıcının, ilk önce kodlama bilgisine ihtiyaç duymadan ağ üzerinde akıllı sözleşmeler yaratmasını ve kurmasını sağlar; bu da onu kripto geliştirmedeki acemiler için harika bir araç haline getirir.

Son olarak, vurgulanan son dapp, bu hafta en çok kullanılanlardan biri olan Tron Bank oldu. Günlük yatırım getirisi şirketi tarafından oluşturulan finansal bir oyundur. Temel olarak, fikir yüksek günlük getiri elde etmek için birkaç strateji oluşturmaktır.

Bu çok ilginç çünkü aynı zamanda bir oyundur, çünkü oyun oynarken insanların yatırım yapmalarını ve para kazanmalarını sağlar.
Haftanın En Çok Satanları

İlgili Tron haberlerinde, RatingDapp bugün haftanın en iyi günlerini de destekledi. Bu kez TronOY (6,223 kullanıcı), Crazy Dogs (5,385), TronGO (4,488), Tron Bank (4,433) ve Epic Dragons (4,249) idi.

kriptopara