Poloniex Artık Mobil Uygulama İle Daha Kolay

11.04.2019
108
A+
A-
Poloniex Artık Mobil Uygulama İle Daha Kolay

Türkiye’de bir çok insanın ilk başladığı borsalardan olan Hatta Dünya’da da yön veren bir borsayken gelişmelerde geç kalan poloniex el değiştirdikten sonra çeşitli atılımlar yapmaktadır.

Poloniex kullanıyorsanız, sizin için iyi haberlerimiz var. Şirket kısa süre önce resmi blogunu mobil platformunun yeni ve “güçlü” bir versiyonunu duyurmak için kullandı. Bu yeni sürüm hem Android hem de iOS için geçerli olacak. Bu yeni sürümü edinmek için, uygulamanızı mağazanız üzerinden yükseltmeniz yeterlidir.

Geliştirme sırasındaki ana fikir, ticaret uygulamasının arayüzünü geliştirmek ve tüm deneyimi kullanıcılar için daha iyi hale getirmekti.

Bununla birlikte, arayüz, bu zaman zarfında geliştirilen programın tek yönünden uzaktı. Şimdi yeni bir benzersiz özellik var, sadece bir kaydırıcıyı hareket ettirerek varlıklarınızın bir kısmını ticaret yapma yeteneği. Bu şekilde, sadece parmağınızı hareket ettirerek, kişiselleştirilmiş işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Şirket aynı zamanda çok fazla bilgi vermeden ekranı mümkün olduğunca bilgilendirici hale getirmek için çok çalıştı. Perakende yatırımcılar, uygulamayı profesyonel yatırımcılar kadar kolay bulabilirler. Örneğin, gerçek zamanlı sipariş defterleri, bakiyeleriniz, uygulamaya yapılan son işlemleriniz, pazar derinliği ve çok daha fazlası gibi verileri görebilirsiniz.

kriptopara