EOSAnaliz 11 Nisan

11.04.2019
19
A+
A-
EOSAnaliz 11 Nisan

EOS / USD Orta Vadeli Eğilim: Düşüş

     Direnç seviyeleri: 6 $, 7 $, 8 $.
     Destek seviyeleri: 4 $, 3 $, 2 $.

Dün, 10 Nisan, EOS fiyatı düşme eğilimindeydi. EOS’un fiyatı 4 Nisan’dan bu yana yükseliş eğilimindeydi. Dün, boğalar 6.07 $ ‘a yükseldi ve direndi. Ayılar, düşüş trendi bölgesine ulaşmak için 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’yı kırdı. Kripto’nun fiyatı 5.55 $ ‘a düştü ve bir yükseliş hareketi başlattı.

Aşağı yönde, fiyat düşmeye devam ederse, kripto’nun fiyatı 5.40 $ fiyat seviyesinde destek bulacak. Başta, eğer boğalar EMA’ların üstüne çıkarsa, boğalar 6,0 $ direnç seviyesini tekrar test edecektir. Kripto’nun fiyatı, fiyatın düşüş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların altında. Bu arada, stokastik aşırı satım bölgesinde ancak% 60 aralığının altında. Bu, EOS fiyatının aşağı yönlü bir ivme ve satış sinyali olduğunu gösteriyor.

1 saatlik grafikte, EOS fiyatı düşüş eğiliminde idi. Ayılar, 12 günlük EMA’yı ve 26 günlük EMA’yı, boğaların 6.0 $ fiyat seviyesinde direndikten sonra düşüş eğilimine ulaşması için kırdı. EOS fiyatı, yazı yazarken olduğu gibi 5.60 dolardan işlem görüyor. Bu arada, stokastik aşırı satım bölgesinde ancak% 20’nin üzerinde. Bu, EOS fiyatının yükseliş ivmesi ve alım sinyali olduğunu gösteriyor.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara