Polymath, KABN Network, Dijital Menkul Kıymet Yaratma ve Yönetimini Geliştirmek İçin İşbirliği Yapıyor

13.03.2019
60
A+
A-
Polymath, KABN Network, Dijital Menkul Kıymet Yaratma ve Yönetimini Geliştirmek İçin İşbirliği Yapıyor

Polymath, önde gelen bir finansal hizmetler şirketi olan KABN ile ortaklığa girdiğini açıkladı. İşbirliği Polymath’ın KABN tarafından geliştirilen, blok zinciri odaklı bir tanımlama ve doğrulama platformu olan Always On kullandığını görecek. Daima Açık, KABN’nin patentini zaten vermiş olduğu benzersizdir. Aynı zamanda GSYİH düzenlemeleri ile uyumludur.

Geleneksel varlıkların dijitalleştirilmesine, belirtilmesine ve dağıtımına izin veren seçkin bir şirket olarak Polymath, müşterilerine her zaman kullanıcı dostu hizmetler sunmayı amaçlamaktadır. Şirket bunu şeffaflığa ve uyuma odaklanarak yapıyor. KABN gibi kurumlarla ortaklık kurarak Polymath, müşterilerinin güvenilir servis sağlayıcılara erişebilmesini sağlar.

Polymath CEO’su Kevin North, yazılım çözümlerinin şirketlerin tüm varlık türlerini belirleyebildiğini doğruladı. KABN ile olan ortaklığından bahseden North, amacının güvenlik belirteçleri başlatmak isteyen müşterilere yardım sağlamak olduğunu söyledi. Esasen, polymath tüm sürecin çeşitli yetki alanlarındaki düzenlemelerle uyumlu olmasını sağlayacak ve ayrıca ihraççılarla yatırımcılar arasındaki ilişkileri geliştirerek belirteçlerin değerini artıracaktır.

KABN, bu ortaklık kapsamında güvenlik belirteçleri veren ilk şirket olacak. KABN CEO’su Ben Kessler, Polymath’ın dijital menkul kıymetlerin uyumlu olmasını sağlamaya yardımcı olacağını söyledi. Ayrıca, Her Zaman Açık platformunun KYC ve AML prosedürlerini uygulamak için daha hızlı, güvenilir ve uygun maliyetli bir yöntem sağlayarak uyumluluğu destekleyeceğini belirtti. Son olarak, Ben, KABN’nin uygulanabilirliğini kanıtlamak için bu ortaklık altındaki varlıkları belirleyen ilk şirket olmayı seçtiğini söyledi.

kriptopara