ETH Analiz 13 Mart

13.03.2019
19
A+
A-
ETH Analiz 13 Mart

ETH / USD Orta Vadeli Trend: Düşüş

     Direnç Seviyeleri: 240 $, 250 $, 260 $
     Destek Seviyeleri: 140 $, 130 $, 120 $

Dün 12 Mart’ta Ethereum’un fiyatı düşüş eğilimindeydi. Dün ETH fiyatı 140 $ direnç seviyesinin altına düştükten sonra 132.60 $ seviyesinde işlem gördü. Dün, boğalar yükseliş hareketi yaptılar, ancak 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA tarafından direndiler. Ethereum’un fiyatı, kripto fiyatının düşmesi muhtemel olduğunu gösteren EMA’ların altında.

Aşağı yönde, düşüş eğilimi devam ederse, kripto’nun fiyatı 127,50 Doların en düşük seviyesine düşecek. Öte yandan, eğer boğalar EMA’ların üstüne çıkarlarsa, kripto’nun fiyatı önceki seviyelere çıkacak şekilde yükselir. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, satış sinyalini belirten sıfır çizgisinin altındadır. ETH fiyatı, fiyatın düşüş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların altında.

1 saatlik grafikte, kripto fiyatı düşüş eğiliminde. ETH fiyatı 135.05 $ ‘a düştü ve bir dizi sınırlı hareket başlattı. 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA yatay fiyat eğilimi gösteriyor. Bununla birlikte, fiyat EMA’ların altına düşerse, kripto’nun fiyatı düşüş eğilimine devam edecektir.

Öte yandan, eğer fiyat EMA’ların üstüne çıkarsa, ETH fiyatı yükseliş eğilimine devam edecektir. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, alım sinyalini gösteren sıfır çizgisinin üzerindedir. Ayrıca, kripto’nun fiyatı 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’nın altında. Bu, fiyatın düşüş eğilim bölgesinde olduğunu gösteriyor.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

kriptopara