PVPChain

04.03.2019
22
A+
A-
PVPChain

Küresel E-Spor Eko-Güvenilir Ağ

PVPCHAIN, e-sporları güçlendirmek için PVP e-spor ekosistem çözümü ile küresel bir E-spor Eko-güvenilir Ağıdır ve tüm dünyada oy kullanma ve olayların kalabalık yönetimini gerçekleştirme hakkına sahiptir. Gelecek vaat eden bir spor pazarının açık olması gerektiğine inanıyoruz.

PVPChain’de, her ekip üyesi tekeli parçalamaya ve kullanıcılara güç vermeye adamıştır. PVPChain’in vizyonu, e-spor endüstrisini Uber ve Airbnb ile aynı şekilde demokratikleştirmek. PVPChain, halihazırda işletilen faaliyetlerimiz aracılığıyla düzenli gelir akışı alırken bize katılmanız için bir fırsat sunuyor.

PVPChain Hakkında

PVPCHAIN’in vizyonu olay ticarileştirme ve sportifleşmeye ulaşmak, böylece sektörün genel rekabet edebilirliğini ve işletme dönüşüm yeteneğini geliştirmektir. 

Ayrıca, PVPCHAIN, endüstrinin, tüm düğümlerin İttifak’ın kaynaklarını optimize ettiği ve koruduğu sürdürülebilir yol boyunca sürekli ilerlemesi gerektiğini savunuyor. Dahası, PVPCHAIN ​​hem olayların hem de oyuncuların açıklık, eşitlik ve karşılıklı yarar ilkeleriyle serbestçe gelişmesini sağlama çağrısında bulunuyor. Bunun göz önüne alındığında, sektör nihayet sportifleşmesini ve pazarlanmasını başaracak ve olayların kalabalık yönetim altında olduğu e-spor 3.0’ı gerçekleştirecektir.

PVPCHAIN, e-spor kulüplerinin oyuncularının yönetimi, etkinlik beklentisi ve oyuncular arasında dijital varlık alışverişi dahil olmak üzere birden fazla iş dünyasında kalabalık yönetimini gerçekleştirecek. Bir yandan, blok zincirindeki akıllı sözleşme mekanizmalarını oylayarak ve seçerek, PVPCHAIN ​​izleyicilerin e-spor kulübü yönetişimine müdahale etmesine ve sadece olayın tanıklarından ziyade operasyon kazancı elde etmelerine izin verecek. Bu şekilde, PVPCHAIN ​​oyuncular ve takımları arasında kesintisiz etkileşimi sağlayacaktır. Öte yandan, PVPCHAIN, üçüncü bir tarafça kontrol edilmeyen birçok katılımcıdan bağımsız objektif tahminler almak için dağıtılmış bir e-spor beklenti protokolü oluşturacaktır. Ek olarak, PVPCHAIN, merkezi olmayan bir oyuncunun dijital varlık değişim protokolünü kullanarak,

İco Başlama : 01,01,2019

İco Bitiş : 31,08,2019

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.