Qobit İCO(QOBİ TOKEN)

15.10.2018
104
A+
A-
Qobit İCO(QOBİ TOKEN)

Qobit nedir?

Qobit, kripto para dünyasına özel olarak tasarlanmış bir sosyal ticaret ve yatırım platformudur. Qobit, cryptocurrency yatırımlarını ve ticaretini demokrasi ile sağlamayı amaçlamaktadır ve bunu yaparken, hem deneyimli yatırımcılar hem de yeni başlayanlar için daha erişilebilir ve güvenilir hale getirmektedir.

İco Türkiye,Ek olarak, Qobit dünya çapında yatırımcıların dijital ekonomiye katı ve güvenli bir şekilde kâr elde etmelerini sağlayacak basitleştirilmiş ve güvenilir bir şekilde katılmalarını sağlamayı amaçlamaktadı

Qobit’in cryptocurrency yatırım ekosistemi, verimli bir kullanıcı deneyimi sunmaya ve bilgi paylaşımı ve sosyal ticaret hizmetleri sağlamaya odaklanmaktadır. Platform, yeni yatırımcıların risk altındaki kripto varlıklarına yatırım yapmaya başlayabilecekleri bir ekosistem yaratırken, tecrübeli yatırımcılar bu platformdaki kullanıcılara hizmetlerini sunabiliyor ve bu kullanıcılardan ödül kazanıyor.

Qobit Faydaları
Doğrulanmış Bilgi Merkezi Olmayan Veri Tabanı

Qobit’in sosyal bileşeni, kullanıcıların kitle kaynaklı ve doğrulanmış şifreleme haberlerine ve diğer sinyallere erişmesini sağlayacaktır.

Otomatik Portföy Tahsisi

Dizin fonu stratejilerine abone olarak, kullanıcılar adına Qobit otomatik olarak portföylerini tahsis edecektir. Kullanıcılar ayrıca, sinyalleri sunan tecrübeli yatırımcılara abone olabilir veya bunları takip edebilirler ve Qobit, kullanıcılar adına işlemlerini otomatik olarak taklit edecektir.

Hepsi Bir Arada Arayüz

Qobit sayesinde kullanıcılar jeton ya da şifrelerini tek bir cüzdanda saklayabilirler. Ayrıca, mobil veya masaüstü cihazların rahatlığından cüzdanı kullanan birden fazla şifreleme değişim platformu üzerinde de ticaret yapabilecekler.

İşlevsellik

Kullanıcılar, Telegram veya Wechat gibi tercih ettikleri araçlarla uyarı, bildirim ve sinyal alma fırsatına sahip olurlar. Bu, uygulamanın kullanımını basitleştirecek ve karmaşık sistemlerde deneyimli olmayan kullanıcılar tarafından benimsenmesini teşvik edecektir.

Qobit QOBI Jetonu ICO Detayları
ICO’nun Parametreleri

Jeton: QOBI
Jeton protokolü: ERC20
Jeton Tedarik: 1.500.000.000
ICO’da Token temini: 600.000.000
Kabul edilen para birimleri: BTC, ETH ve NEO
Fiyat 1 QOBI = 0,04 USD
Hard Cap: 19,2 milyon dolar

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

kriptopara