RationalFX Ripple Ortaklığı

05.04.2019
14
A+
A-
RationalFX Ripple Ortaklığı

İngiltere merkezli bir firma olan RationalFX, geçtiğimiz günlerde, XRP tokeninin ve xRapid gibi çapraz para transferi transfer girişimlerinin yaratıcısı Ripple ile bir ortaklık kurdu. Şirketin açıklamasına göre, RippleNet’in yardımı ile 200’den fazla lokasyonla sınır ötesi işlemler yapabilecek.

Bu RationalFX için değil, Ripple için de önemli bir ortaklık. RationalFX, yalnızca geçen yılki işlemlerde 10 milyar ABD dolarının üzerinde işlem gerçekleştirmiştir. Bu nedenle ortaklık, bir şirketin faaliyetlerini daha kolay, daha hızlı ve daha ucuz hale getirirken, diğer yandan RationalFX’in 180.000’den fazla kişi için 50’den fazla para birimi almasından bu yana büyük kabul görecekler.

Resmi duyurusunda, RationalFX, Ripple’ın operasyonların maliyetlerini azaltmaya ve daha güvenli hale getirmeye yardımcı olan harika bir hizmet sunduğunu doğruladı.


Para Havale Endüstrisinde Ripple Çok İyi

Ripple Haberleri yeni ortaklıklar bulmaya devam ediyor. Şirket şu anda çok iyi vakit geçiriyor, çünkü birkaç şirket sunmak zorunda oldukları hizmetlerle ilgilenmeye başlıyor.

Şirketin asıl amacı, SWIFT gibi geleneksel şirketlerden daha büyük olmak ve daha iyi bir performans sergilemek, şirketin pazarda bu kadar büyük bir kabul görmesi durumunda imkansız bir iş gibi görünmeyen bir rekabet.

kriptopara