Dash Analiz 5 Nisan

05.04.2019
16
A+
A-
Dash Analiz 5 Nisan

DASH / USD Orta Vadeli Trend: Boğa

     Direnç Seviyeleri: 120 $, 122 $, 124 $
     Destek seviyeleri: 112 $, 110 $, 108 $

Dün 4 Nisan, DASH’in fiyatı yükseliş eğilimindeydi. Dün, DASH’ın fiyatı 26 günlük EMA’daki desteğe düştü. 3 Mart’ta boğalar 140 $ fiyat seviyesini kırmak için mücadele ediyor ancak fiyat düştükçe direndiler. Bugün, boğa 140 $ fiyat seviyesini tekrar ziyaret etmek için yükseliş eğilimine devam etti.

Başta, eğer boğalar 12 günlük EMA’nın üzerine çıkarsa, kripto fiyatı 140 $ fiyat seviyesini tekrar ziyaret etmek için yükseliş eğilimi bölgesinde olacaktır. Öte yandan, eğer boğalar EMA’ların üzerine çıkmazsa, kripto fiyatı düşecek. DASH fiyatı 12 günlük EMA’nın ve 26 günlük EMA’nın üzerinde ve bu da fiyatın yükseliş eğilimi bölgesinde olduğunu gösteriyor. Stokastik göstergesi aşırı satım bölgesinde ancak% 20’nin üzerinde. Bu, fiyatın yükseliş momenti ve alım sinyali olduğunu gösteriyor.

1 saatlik grafikte, DASH fiyatı yükseliş eğiliminde. 3 Nisan’dan bu yana, ayılar 12 günlük EMA’yı ve 26 günlük EMA’yı düşüş trendi bölgesine kırmıştı. Boğalar ve ayılar fiyata sahip olmak için mücadele ediyorlar.

Bugün, boğalar EMA’ların üstüne çıkmaya çalışıyor. Boğalar EMA’ların üstüne çıkarsa, kripto fiyatı artacaktır. DASH fiyatı şu anda yazı yazarken 129.98 $ seviyesinde işlem görüyor. Stokastik göstergesi aşırı alım bölgesinde ancak% 60’ın üzerinde. Bu, fiyatın yükseliş momenti ve alım sinyali olduğunu gösteriyor.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara