RavenCoin RVN Analiz 28 Temmuz

28.07.2019
77
A+
A-
RavenCoin RVN Analiz 28 Temmuz

RVNUSD Uzun Vadeli Eğilim: Değişen

Ravencoin uzun vadeli görünümüyle yan pazarda devam ediyor. Aylar, ivme arttıkça, piyasa dün açıldıkça, birikim alanında fiyatı 0,044 $ ‘a düşürdü. Tükenme kümeleri, boğaların geri döndüğünü bildiren doji mumuyla birleştiğinde, momentum kaybedildi.

Kripto para birimi dünkü seansın bitiminden önce birikim alanında 0.043 dolara düştü.

Ayılar, dün seansta birikim alanı 0,043 dolarlık baskı uyguladılar, aralıktaki kripto para birimini geri getirdiler.

Boğaların pazarda baskın kalması burada bugünün açılış mumu 0.046 dolar önde yükseldi. RVNUSD, dağıtım alanında 0.048 $ ‘a yükseldi.

Fiyat EMA-4’ün üzerindedir ve% 56 seviyesine işaret eden stokastik osilatör sinyali, uzun vadede kripto para birimi fiyatlarında yukarı yönde momentum burada.

RVNUSD konsolidasyonda ve üst dağıtım bölgesinde 0,08 $ ile aradığın daha düşük birikim alanında 0,03 $ bölgede işlem görüyor. Üst dağıtım alanında bir kopma ya da daha düşük bir bağlantı alanı bir yeniden deneme aşamasında bozulma meydana gelebilir, bu alanda bir pozisyon alınmadan önce bunun oluyorması için sabırlıdır.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz 

kriptopara