Raziel Book: Sırları ve Çevrimiçi İradeyi Saklamak için Blockchain?

19.07.2019
235
A+
A-
Raziel Book: Sırları ve Çevrimiçi İradeyi Saklamak için Blockchain?

Raziel Book, zaman ve mekan sınırlamalarını ortadan kaldıran ve kullanıcıların dağınık belgelerini ve bilgilerini düzenlemelerine ve hatta ölümden sonra güzel anılar oluşturmasına yardımcı olan gizli bir koruyucudur. Platform adını Yahudi tasavvufunun öğretileri içinde bulunan baş melek Raziel’den alıyor.

Çıkış Yap

Sırlar Muhafızları, Gizemler Meleği ve Kayaların Kurtarıcısı olarak kabul edilen Raziel, ikinci Cennetin egemen prensi olarak tanımlanır.

Tevrat’ın ilahi bilgeliğini geliştirdiğine ve bakan melekleri evreni koruyan canlılardan koruduğuna inanılır. Raziel bu yazıdan yaklaşık 61 gün sonra piyasaya sürülmeye hazırlanıyor.

Raziel Sütunları
Raziel aşağıdaki sütunlarda çalışır:

Kripto para birimi: Karışıma kripto ödemeleri ekleyerek, Raziel tüketicilere basitlik, daha düşük toplam maliyet, güvenlik, mahremiyet ve birinin fonları üzerinde daha fazla kontrol seviyesi dahil olmak üzere benzersiz avantajlar sağlar.
Güvenlik: İlk güvenlik katmanı olan Raziel Book, bir kullanıcı oturum açtığında tüm sayfalarda SSL şifrelemesi kullanmaktadır. SSL, biri kablosuz bağlantıda dinleniyor olsa bile, İnternet üzerinden aktarılan tüm verilerin güvenli olmasını sağlar. Raziel Kitabına aktarılan veriler güvende.
Güvenlik: web sitesi, kullanıcıların arkadaşlarına mektup yazmaları ve saklamaları için bir yol sağlar. Her harf bittiğinde, sahibinin tercihine göre özel bir şifre ile güvenli bir şekilde saklanır ve şifrelenir. Sahibi hala hayattayken hiç kimse harflerden herhangi birini okuyamaz.
Raziel Özellikleri
Aile: İsteğinizi ailenizin her bir üyesi için çevrimiçi olarak ayrı ayrı gönderebilirsiniz.
Kişisel Yaşam: Raziel Book, ölümden sonra bile duyguları onlarla canlı tutmanıza ve unutulmaz mesajlar ve videolar göndermenize olanak sağlar.
Arkadaşlar: Ölümden sonra Raziel Book ile ölümden sonra bile mesaj ve videolar ayarlayarak güzel anılar oluşturabilirsiniz.
Raziel Kitabı Nasıl Çalışır?
Irade gönderme işlemi akıllı ve kolay kurulur. Her kullanıcı birden fazla irade tasarlayabilir ve kime ve ne şekilde göndereceğinizi belirleyebilir.

Örneğin, ailenize e-posta adresiniz aracılığıyla Binance üzerinde bir hesabınızın olduğunu ve ardından şifreyi Raziel’e buraya eklediğini söyleyin. En kötüsü olması halinde, aileniz paranızın nerede olduğunu bilecek ve şifreyi bizden alacaktır. Bu şekilde hiç kimse hesabınızı kesemez, çünkü hiç kimse tüm bilgilere sahip değildir.

Raziel, ailenize para toplamak için eksik olan parçayı veren bulmacanın bir parçası gibi hizmet eder.

Ayrıntıları, görüntüleri, videoları ve kaydedilmiş sesli mesajları yükleyebilir ve bunları vasiyetname veya vasiyetname ile birleştirebilirsiniz. Ayrıca, bu vasiyetname için bir veya birkaç alıcı tanımlayabilirsiniz.
Alıcıları Tanımla: Kullanıcılar, kullanıcı panelinde alıcıları tanımlayabilir ve sınırsız sayıda telefon görüşmesi veya e-posta ekleyebilir. Ek olarak, seçtikleri süreyi veya süreyi de ekleyebilirler.
Multimedya Yükle: Bir vasiyet oluşturmak için detayları, görüntüleri, videoları ve sesleri yükleyebilirsiniz.
Ayarlarınızı Yapın: Kullanıcı bir süre ayarlayabilir
Akıllı Ölüm Algılama: sistem, algılama sistemimize eklenen bir dizi mantıksal algoritma kullanır
Zaman içindeki periyodik sorular: Kullanıcıya önceden belirlenmiş bir süre zarfında bir e-posta gönderilecektir. Kullanıcı e-postaya veya telefon görüşmesine cevap vermezse, sistem önceden tanımlanmış ayarlarınızı tetiklemek için hareket edecektir.
Koruma: Güvenilir bir kişiyi koruma olarak ayarlayın. Raziel Book, kullanıcıya ulaşılamazsa önce bu kişiyle irtibata geçecektir.
Benzersiz kod: Her ahit için bir Benzersiz Kod oluşturun
Önemli olarak, Raziel Book, kullanıcıların verilerini korumak için fiziksel depolama ile birlikte en son teknolojileri kullanarak güvenliği ciddiye alır.

Kripto Haber