Remco

12.03.2019
41
A+
A-
Remco

Kripto Para Transfer Platformu

Remco, son 24 ayda 700.000.000 $ işlem yapan ana şirket tarafından Kurulmuştur. Şirket, üç ABD eyaletinde para verici lisansına ve Merkez Bankası tarafından verilen mobil ödeme lisanslarına sahiptir. Ana şirket, Western Union ve en büyük para ödeyiciler için ödemeleri işleme koyar.

Tokenise para transferi yönteminin zincir dışı versiyonu, Illinois, Georgia ve Maryland, ABD eyaletlerinde pilot olarak ve 2018 yılı sonuna kadar 20.000.000 dolarlık bir çalışma hızındadır. . Ana şirket ile Remco arasında Remco’nun ilk müşterisi olmak üzere bir anlaşma var.

Remco Hakkında

REMCO blockchain çözümü, lisanslı para vericileri için tasarlanmış, benzersiz hızda Tokenized para transfer platformudur.

REMCO’nun teknoloji platformu, para aktarıcılarına, acentelerine ve müşterilerine parayı düşünce hızında hareket ettirmek için kanıtlanmış bir “kullanıma hazır” defter çözümü sunmaktadır.

VTNGLOBAL tarafından Georgia ve Illinois eyaletlerinde yapılan geleneksel para gönderme yöntemiyle karşılaştırıldığında yapılan pilot teste göre, test REMCO sürecinin on kat daha hızlı ve daha 
uygun fiyatlı olduğunu ortaya koyuyor .

Para Transferi için Güçlü, Dağıtık Bir Jeton Üretme Platformu. REMCO Token Yaratma Platformu API’leri, herhangi bir lisanslı para vericisinin, programlanabilir Jetonları değerlendirip, dağıtılmış muhasebe avantajlarından yararlanarak hızda ve ölçekte kaldırabilmelerini sağlarken, aynı zamanda tüm işlem paydaşlarına yenilikçi bir tazminat ödemesini mümkün kılar.

Jetonumuz Yetki ve Para İletim Akışı Agnostiği. Yani mevcut model ile çalışır. 

Ana şirketin Money verici ve mobil ödeme lisansları vardır ve milyarlarca aboneyle yapılan işlemlerde milyarlarca işlemi gerçekleştirmiştir.

Ana şirketin ABD’de birçok parasal para verici lisansı ve mobil ödeme ve uluslararası para transferi için CBN lisansı vardır. 

Bu işletmeler, REMCO’nun blok zinciri altyapısının anında kullanılmasını sağlayan ilk REMCO müşterisi olacak.

Western Union, IDT / Boss Revolution, Transfer-To ve diğerleri gibi tanınmış şirketler için günlük olarak mevcut entegrasyonlar ve işlem işlemlerimiz var.

Halen, son 24 ayda 3,6 milyondan fazla aboneye ve 700,000,000 ABD dolarından fazla aboneye hizmet veriyor.

VTNGlobal’ın CEO’su olan Peter Ojo, Nijerya’da halen bu pazarda lider olan FinTech çözümleriyle ilk hamle avantajından yararlanma geçmişine sahiptir. 

Nijeryalı şirketi VTNetwork Limited, Nijerya Merkez Bankası ile mobil ödemeler ve uluslararası para transferi için çoğu lisanslı olmayan 180 milyon nüfusa sahip bir ülkede iki lisans aldı.

Şirket ayrıca, sektör çapında daha büyük bir etkiye sahip olabilecek bir girişim planlıyor. ABD’de bir ulusal banka sözleşmesi için geçerli olacak ve yakın zamanda Para Birimi Denetleme Dairesi’nden ilan edilen yeni bir atama ve ABD’deki lisanslı MSB’lerin ihtiyaçlarını karşılamak için MSB merkezli bir banka açacak.

Remco, RemittanceToken platform yeteneklerini geliştirecek ve ABD’de ve daha birçok pazarda hızlı genişlemeyi finanse edecek bu sonbaharda bir ICO ile büyük planlara sahip.

Kripto Haber