Smilo

12.03.2019
23
A+
A-
Smilo

Blockchain Platformu

Smilo, hem halka açık hem de özel atıfta bulunan ‘hibrit’ ile hibrit işlemleri, hibrit akıllı sözleşmeleri ve hibrit merkezi olmayan uygulamaları kolaylaştırabilen benzersiz bir tam özellikli hibrit blockchain platformudur.

Bu nedenle, Smilo herhangi bir bireyin verilerinin gizliliğini korurken, bu kişilerin etkileşime girdiği organizasyonlardan tam şeffaflığı garanti altına alacaktır. Smilo, benzersiz ve kendi kendine yapılan Smilo BFT + konsensüs protokolünü temel almaktadır.

Özel Smilo Ağ Protokolü (SNP) ile birleştirilen bu fikir birliği algoritması, güvenli, ölçeklenebilir, hızlı ve sürdürülebilir işlemler sağlar. Bu özellikleri göz önünde bulundurarak, Smilo’ya vicdanlı hibrit blockchain platformu diyoruz.

Smilo Hakkında

Smilo, hibrit işlemlerin, hibrit akıllı sözleşmelerin ve hibrit ademi merkeziyetçi uygulamaların birleşimini destekleyen, hem halka açık hem de özel olarak ‘melez’ olan benzersiz bir blok zinciri platformudur. Smilo’nun amacı, ademi merkeziyetçi uygulamalar için alternatif bir protokol oluşturmak üzere blockchain teknolojisini kullanmaktır. 

Smilo’nun benzersiz gücü, çeşitli özelliklerin kombinasyonundan kaynaklanmaktadır. Smilo platformunun en iyi satın almaları hibrit işlemler, akıllı sözleşmeler ve merkezi olmayan uygulamalardır. Henüz başka hiçbir platform bu özellikleri birleştirmedi. Bu özelliklerin bir kombinasyonu, örnekleri aşağıda daha detaylı incelenen birçok farklı senaryoda çok kullanışlıdır.

Smilo platformunun ana ekibi, çeşitli özelliklere sahip on altı üyeden oluşur. Çekirdek takıma ek olarak, Smilo platformu, serbest ortaklıklar yoluyla Smilo’da çalışmak üzere 200’den fazla geliştiriciye erişebiliyor. Smilo platformunun liderleri 30 yılı aşkın iş ve BT deneyimine sahiptir. 

Smilo’nun amacı, hibrit işlemlere, akıllı sözleşmelere ve merkezi olmayan uygulamalara ev sahipliği yapan tam özellikli bir blok zinciri platformu oluşturmaktır. Platformu ilk etapta Java’da oluşturduğumuzdan, tamamen açık kaynaklı olduğundan emin olabiliriz.

İco Başlama : 07,09,2018

İco Bitiş : 28,03,2019

Kripto Haber