Swinca

12.03.2019
25
A+
A-
Swinca

Gayrimenkul Finansmanı Devrimi

Swinca, emlak sektörüne anında yatırım yapma imkanı sunan bir platform. Herhangi birinin çok mülk sahibi olmasına izin vermek. Swinca, dünya çapında bulunan gayrimenkul varlıklarını belirterek, istenen mülklere yatırım yaparak herkesin kendi portföyünü yaratmasına ve yönetmesine izin verir. Yatırımcılar aylık gelir kiralarını alırlar ve sermaye anında kazanırlar. Özellikler blok zincirinde belirtilmiştir. Swinca platformunun kullanımı kolaydır, anında ve minimum yatırım gerektirmez. Yatırımcılar yatırımlarını belirli mülklere tahsis ettikten sonra, herhangi bir şeyi yönetmeyi engellemeden ilgili gelir kiralarını ve sermaye kazançlarını otomatik olarak alırlar.

Swinca Hakkında

SWINCA, engeli düşürerek Crypto Real Estate endüstrisini bozmayı ve birkaç dakika içinde dünya çapında yüksek verimli mülklerin çoklu mülk sahibi olmayı hedefliyor. 
 
Kripto Gayrimenkul Sektörü için bir platform inşa ettik

Kullanıcılar, aylık olarak elde ettikleri kira kiralarını alırlar ve yatırımlarını tercih ettikleri gayrimenkullere tahsis ederek anında kazanırlar. 

Özellikler blockchain de belirtilmiştir.

Swinca platformunun kullanımı kolaydır, anındadır ve kendi gelir kiralarını ve sermaye kazançlarını otomatik olarak almak için minimum yatırım gerektirmez.

Kripto Haber