Ripple XRP Analiz 26 Mart

26.03.2020
26
A+
A-
Ripple XRP Analiz 26 Mart

XRP fiyatı önemli destek seviyelerinin altına düştü; ilk iyileşmeden sonra bile,% 38.20 Fib seviyesinin altında
    Son düşüş dikkate değer S / R flip’e neden oldu; şimdi, direnç seviyeleri% 61.80 fib seviyesinin üzerinde duruyor.


    Ripple uçucu büyüye tekrar girer; günde üç kez 0,16 ABD dolarının altında test edilmiş destek,

Kripto piyasası son zamanlarda bir önceki düşüşe kıyasla daha zayıf bir darbe daha memnuniyetle karşıladı. Bitcoin fiyatı yakın zamanda 6800 $ ‘ın üzerindeki dirençle mücadele edemediği için 6600 $’ ın altına düştü. Aynı zamanda istikrarı ile tanınan Ethereum da düşüşe yanıt verdi.

Bir diğer önemli altcoin olan XRP de, günün yeni bir düşük seviyesini 0.1580 $ ‘da oluşturduğundan oldukça belirgin bir şekilde dalgalandı. Para birimi son zamanlarda destek seviyesini 0.1590 $ ‘ı aştı ve şimdi düşüşten geri döndü.

Kripto para dün 0.1590 $ ‘ın üzerinde açıldı ve hızlı iniş çıkışlar yaşarken, son burun kanamasını görene kadar kademeli ve yavaş yukarı hareketini sürdürdü. Dalgalanma fiyatı 0.17 $ fiyat işaretini vurmayı amaçladı, ancak dik direnç kripto parayı 0.1657 $ ‘da durdurdu.

Keskin geri çekilme, XRP fiyatını 0.1580 $ ‘a kadar düşürdü ve burada destekleyici bir dip oluştu. Şimdi, madalyonun 0.1690 doların üzerinde toparlanmasının ne kadar sürdüğü görülüyor. Tekniklerine bakıldığında, hareketli ortalamalar düşüş eğilimi oluşturdu ve henüz yeni başlayan toparlanmaya cevap vermedi.

Ayrıca, keskin düşüş, Ripple fiyatını olumsuz bir sinyal gösteren 200 günlük EMA hattının altına çekti. Bu arada, MACD grafiği yükseliş crossover’ı oluşturmayı bekliyor.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara