SBI Holdings’in CEO’su, Tüm Japon Bankalarının Ripple’ın XRP ve MoneyTap’ini Kullanmasını İstiyor

01.03.2019
34
A+
A-
SBI Holdings’in CEO’su, Tüm Japon Bankalarının Ripple’ın XRP ve MoneyTap’ini Kullanmasını İstiyor

Ripple XRP jetonu Coinbase Pro’da listelenmekten hala yeni. İyi haber, Ripple’nin destekçisi olan SBI, MoneyTap seçeneğini kullanmak için Japonya pazarında birçok bankanın bulunmasını planlıyor. MoneyTap, her bankanın bölge bankalarıyla birlikte çok kolay kullanabileceği beklenen Ripple tarafından desteklenen bir para transferi uygulamasıdır.

SBI hakkında daha fazla

SBI Holdings Temsilcisi ve Başkanı olan Yoshitaka Kitao, SBI VCTrade’in Mart’ta yayınlanacağından bahsetti. Bunun anlamı, sistemdeki doğrulanmış üyeler için XRP jetonunu Japon Yen, JPY kullanımıyla birlikte diğer jetonlarla birlikte kolayca satın alabilecekleridir.

Sipariş defterleri yayına gireceği için, bankalar tarafından sınırlar arasında gerçekleşmesi beklenen büyük miktardaki işlem hacmini barındırabilecek olan Japon piyasasının ek likidite geldiğini görmeyi beklemeliyiz. VCTrade platformunun piyasa tarafından uzun süredir öngörüldüğü açıktır.

Ünlü Japon yayını Coinpost ile yapılan röportajda, Yoshitaka Kitao, XRP’nin yararını ve potansiyelini anlatmaya devam etti.

    ‘‘… XRP kullanarak “xRapid” kullanımı yaygınlaşıyor ve dalgalanma ağlarına katılan şirket sayısı önemli ölçüde artıyor. Dolayısıyla böyle bir anlamda, Ripple teknolojisinin kullanımının uluslararası para transferi alanında “XRP” kullanımı şeklinde yavaş yavaş kullanılacağı görülmektedir. “Gerçek talep” olmadıkça sanal para zordur, ancak “gerçek talebin” bundan sonra çıkacağına inanıyoruz. ”

Ancak duyurudan çıkan en ilginç bilgilerden biri, SBI’nın öncelikli hedefinin Japonya’daki bankaların MoneyTap uygulamasını kullanmasını sağlamasıdır. Ve bundan, SBI birçok bankanın konsorsiyumunu oluşturmaya devam etti ve bu bankalar gemide iken, Ripple tarafından desteklenen uygulamayı kullanarak çok sayıda bankanın olması iddialı hareketini kolaylaştıracaklar. .

Kitao ayrıca Bitcoin’in sandığımız gibi temel bir değere sahip olmadığını ve Warren Buffet’in de paylaştığı bir görüş olduğunu ve aslında piyasadaki bir numaralı kripto varlığının XRP olduğunu söylemeye devam etti.

    “Temel olarak bitcoin için bir değer yok. Bitcoin’lerin pratik kullanımda giderek daha fazla kullanılacağı gerçeği, bu fiyat söz konusu olduğunda kolay değildir. Bu yüzden sanal para birimindeki “XRP” nin muhtemelen bir numaralı şifreleme aracı olduğunu düşünüyorum. ”

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.