Eos Analiz 1 Mart

01.03.2019
23
A+
A-
Eos Analiz 1 Mart

EOS / USD Orta Vadeli Trend: Değişen

     Direnç seviyeleri: 6 $, 7 $, 8 $.
     Destek seviyeleri: 3 $, 2 $, 1 $.

Dün, 28 Şubat, EOS’nin fiyatı yatay bir seyir izliyordu. EOS fiyatı, 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’nın altında 3.58 $ fiyat seviyesinin üzerinde bir fiyattan işlem görüyor. Dün, boğalar EMA’ların üzerine çıkmaya çalıştı ama direndi. Kripto’nun fiyatı, fiyatın düşebileceğini belirten EMA’ların altındadır.

Olumsuz bir durumda, eğer boğalar EMA’ların üzerine çıkmazsa, kripto’nun fiyatı menzile bağlı hareketine devam edecek gibi görünüyor. Öte yandan, EOS fiyatı 12 günlük EMA’nın altında ve 26 günlük EMA’nın altında kalıyor ve bu fiyatın düşüş eğilim bölgesinde olduğunu gösteriyor. Ayrıca, stokastik aşırı alım bölgesinin dışında ancak% 80’in altında. Bu, EOS fiyatının aşağı yönlü bir momentumda ve satış sinyalinde olduğunu gösterir.

1 saatlik grafikte EOS fiyatı yükseliş eğiliminde. 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA, fiyatların yatay bir trendde olduğunu belirten yatay olarak trend gösteriyor. Kripto’nun fiyatı EMA’ların altında yatay bir seyir izleyerek 3.58 $ ‘dan işlem görüyor.

EOS fiyatı EMA’nın altındadır ve bu fiyatın düşebileceğini belirtir. Öte yandan, boğalar EMA’ların üzerine çıkmazsa, kripto düşebilir. Bu arada, stokastik aşırı alım bölgesinin dışında ancak% 40’ın üzerinde. Bu, fiyatın yükseliş momenti ve alım sinyali olduğunu gösteriyor.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.