Somesing ICO (SSX Token)

22.01.2019
33
A+
A-
Somesing ICO (SSX Token)

Blockchain teknolojisine dayanan bir sosyal müzik hizmeti SOMESİNG’İ keşfedin. Kullanıcılar, ücretsiz şarkı ödülleri almak için SOMESİNG

Platform, her gün yeni şarkılar ekliyor, küresel kitleler tarafından zevk alan bir müzik sosyal ağı Oluşturan profesyonel bir stüdyo sınıfı Kayıt Sistemi aracılığıyla. Kullanıcılar kendi ellerinde kişisel bir stüdyo ile, tüm dünyada insanlarla kendi müziklerini paylaşabilirler.

SOMESİNG presale, bu yazıdan yaklaşık 30 gün sonra başlar.

Somesing ekosistemi


Tüm katılımcılar gönüllü olarak kendilerine hizmet etmek için SOMESİNG ekosistemine katılırlar ve , ekosistemdeki genel erdemli döngüyü oluşturan faaliyetlerin büyümesine dayanarak büyürken kar elde etmeye katılırlar.

SOMESİNG ekibi müzik dünya çapında her kültür ve toplumda insanların yaşamlarının ayrılmaz bir parçası olduğuna inanmaktadır. Müzik bestelemenin yaratıcı çalışması, insanların değer ve düşünceyi ifade etmesinin bir aracı ve bir yoludur. Müzikte bireysel yaratıcılığın toplanması dünyayı güzellik ve çeşitlilik ile dolduruyor.

SOMESİNG herkes gibi müzik zevk hakkına sahiptir SingLovers için bir platformdur. Platform, yeni veya mevcut müzik parçalarının iyileştirilmesi veya rekreasyonu ve remiksini ödüllendirir. Bu, müziğin yaratıcı etkinliklerinden hoşlanan herkesin yarattıkları müzik parçası için Ödülleri ve Karları aldığı blockchain teknolojisi sayesinde mümkündür.

Bu ödüller sayesinde, yaratıcı çalışma katlanarak büyür ve eşler arası bir temelde SingLovers ilham verir.

SOMESİNG müzik aktif yaratıcısı olmak için her katılımcıyı güçlendirmeyi amaçlamaktadır. Adil ödüllendirici ve kar paylaşım sistemi, yaratıcıları SOMESİNG’İN ekosistemi ve çalışma akışı içinde yaratıcılıklarını sürdürmeye motive eder ve verimli müzik dünyasına yol açar.

Sorunlar Ve Çözümler


SOMESİNG, mevcut müzik endüstrisinin karşılaştığı büyük zorluklara hitap etmeyi taahhüt eder. Mevcut sistemde, SingLovers her şeyi öder. Karaoke uygulama ürününün mevcut sistem müzik kapakları sağlar ve onun SingLovers kullanıcı ücreti tarafından kazanılan kar kullanarak idari, pazarlama ve platform yönetim giderleri karşılar.

SOMESİNG platformunda, SingLovers hiçbir şey ödeyecek. Dünya çapında SingLovers tüm k-Pop ve her zaman diğer farklı türler de dahil olmak üzere 400 binden fazla Karaoke müzik kapakları ücretsiz erişim olacaktır.

İkincisi, mevcut sistemde, SingLovers hiçbir şey almaz. SingLovers kullanıcıları, popüler talep gören kendi müzik parçasını oluşturdukları için içerik yaratıcılarıdır. Ancak, yaratıcıları yaratıcı işlerinden kar ödülleri kazanmak için mümkün olduğu gibi işlerini faydalanır.

SOMESİNG platformunda, işler farklı olacak. Ekosistem, kullanıcıların karın adil bir payını alacak şekilde tasarlanmıştır. Bu promosyonlar ve etkinlikler tasarlarken platformun çaba dayanmaktadır. Ayrıca, bir şeyde kar paylaşımı otomatikleştirilir ve karlılık, sistematik bir kesinti veya manuel değişiklik yapılmaksızın SingLovers katkılarına dayanarak hesaplanır.

Neden SOMESİNG?


Oynamak kolay: kullanıcılar kolayca şarkı içeriğini göndermek ve onları tadını çıkarabilirsiniz
Kullanıcı vitalizasyonu: hizmet ve tasarımdaki oyun öğelerini, jeton sahibi bile jetonları ekosisteme katkılarına göre alabilecek şekilde uygular.
Sevk pazarlama: bu arkadaş davet fonksiyonu ile viral
Global launching: küresel uygulama Mart 2019’dan itibaren başlatılacaktır

Kripto Haber