DRIFE Platform

22.01.2019
41
A+
A-
DRIFE Platform

DRİFE sürücüleri, taşıt ve topluluk geliştiricileri dahil ekosistem içinde değer yaratıcıları güçlendirici amacıyla blockchain teknolojisini kullanan merkezi olmayan bir ride-hailing platformudur. DRİFE, mevcut iş modelini dönüştürmeyi ve işlemlerde yer alan kurumsal aracı kaldırmayı amaçlamaktadır.

Ride-hailing platformu, ride-hailing endüstrisi için yeni bir paradigma getirdi. Bu merkezi olmayan ride-hailing ekonominin tam özellikleri ile bu niş ilk platformdur. Blockchain teknolojisini kullanarak, DRİFE platformu ride-hailing platformuna yeni bir boyut getirecek ve merkezi iş mevcut modelinden kaynaklanan birçok sorunu çözecektir.

Platformun büyümesi sadece DRİFE’NİN hedefine katkıda bulunmakla kalmaz, aynı zamanda sürücü geliri, banliyö ücreti, siber güvenlik ve şeffaf yönetim gibi tüm paydaşlara sağlanan genel değeri de geliştirir.

Neden DRİFE?


On yıldan az bir sürede, blockchain teknolojisinin öncülünde kurulan 1600’den fazla kripto para birimi platformu var. Teknoloji, yeni başlangıç işletmelerinin, harika yenilikçi teknolojilerin ve geliştirilmiş ölçeklenebilirlik özelliklerinin yaratılmasına ilham verdi.

Bununla birlikte, projelerin %90’ından fazlası pratik uygulama veya yardımcı programdan yoksundur. Çoğu, daha verimli sistemlerin gücünü kullanan sadece alt zincirler ve yan zincirlerdir. Blockchain teknolojisinin sağladığı fırsatlara rağmen, bu platformların benimsenmesi hala mevcut değildir.

Ödeme İşleme


DRİFE, kullanıcıların nakit, kart ve DRF Simgeleri gibi çeşitli ödeme yöntemlerini kullanmalarını sağlayacaktır. Kullanıcılar kendi seçtikleri bir ödeme seçeneği kullanmak için özgürlük olacaktır. Her gezi için, sürücü ödenen ücretin %100’ünü alır. Bu DRİFE hiçbir gizli maliyetleri, ücretleri veya komisyon olmasını sağlar.

Sürücüye mutlak ücret ödemesi, rakiplere kıyasla büyük maliyet avantajlarıyla birlikte gelir ve tüm geliri ait olduğu topluma geri döndürür.

Ana Bileşenler


Komisyon yok: DRİFE, mevcut komisyon tabanlı platformlardan odağı, sürücülerin taşıt tarafından ödenen ücretin %100’ünü alacağı yeni bir ekonomik modelle merkezi olmayan bir ağa kaydırmayı amaçlamaktadır.
Teşvik sosyal platformu: DRİFE ağ kullanıcılarına ek teşvikler sağlar. Bu, platformun sosyal etkileşim ve ağ oluşturma yoluyla gelişmesine katkıda bulunur.
Yönetim: DRİFE platformu için mali ve operasyonel karar verme süreçlerinde ağ katılımcı demokratik bir nişan inanıyor.
Güvenlik: DRİFE-yatılı ve servis sırasında önce bile sürücüler üzerinde birden fazla güvenlik kontrolleri uygulamak için taşıt ve çaba güvenliği hakkında endişeli. DRİFE ayrıca yardım istemek için toplum içinde acil SOS sinyalleri yayın için altyapı sağlar.

Neden BLOCKCHAİN?


DRİFE projesi, diğer programlanabilir blockchain platformları yerine EOS blockchain üzerinde çalışmayı seçti. EOS platformunun özellikleri DRİFE projesine aşağıdaki gibi yardımcı olur:

Sıfır işlem ücreti ile ücret ödeme
Tüm sürücü kullanıcıları için ek bir avantaj
Sıfır doğrulanmamış işlemlerle en yüksek ölçeklenebilirlik
Belirtilen tüm avantajlara ek olarak, DRİFE, nihai hedeflerine ulaşmasına yardımcı olacağına inandığı güçlü bir takıma sahiptir. Özel satış şu anda canlı ve ilgili taraflar burada katılabilir.

Kripto Haber