FidelityHouse ICO

22.01.2019
32
A+
A-
FidelityHouse ICO

Fidelity House, kullanıcıların kişisel çıkarlarına ilişkin güncellemeleri almasını, görünümlerde içerik kazançlarını yayınlamasını ve eğlenceli ve yenilikçi bir topluluğun parçası olmasını sağlayan bir sosyal içerik ağıdır.

Sıfır pazarlama bütçesi ile oluşturulan İtalyan projesi, önemli tanıma ile birlikte benzersiz bir performans topladı. Sonunda, yılda 750 milyon sayfa görüntüleme ile İtalya’nın önde gelen web sitelerinden biri haline gelmiştir.

Sorunlar ve fırsatlar


Her zaman söylenir, ‘ içerik Kraldır.’1996 yılında Bill Gates, web geliştirme için içeriğin muazzam gücünü anladı ve internette “en kazançları” bekleyebileceğimiz araçlar olarak tanımladı.”

Yine de, Fidelity House, kullanıcı tarafından oluşturulan içeriğin yeni Kral olduğuna inanıyor. Platform, bunun her zaman işinin temelini oluşturduğuna, kullanıcı tarafından oluşturulan içerik sektörünü incelediğine ve şimdi yazarlara doğru değeri vermek için çözümler sunduğuna inanmaktadır.

İçerik yaratıcıları ve platformlar arasındaki ilişki, müşterilerin ürün olarak kabul edildiği ve içeriklerinin sahiplik haklarından yoksun kaldığı tüm ekosistemin zayıf noktasıdır.

Çözünme
Fidelity House’da, yazarlar zaten var olan ve gelecekte yayınlanacak olan içeriklerinin yasal sahipleridir.

Bu tür içerik, yaratıcısı için bir yatırım olarak kabul edilen fotoğraflar, makaleler, kılavuzlar, öğreticiler ve diğerlerini içerir. Fidelity House, içeriğin itibar, etki ve geliri zamanla garanti eden gerçek bir sermaye olduğuna inanıyor. Bu nedenle, her içerik parçası sertifikasyon ve koruma gerektirir.

Platformlar ve yayıncılar için, “profesyonel olmayan” yazarlar bile stratejik kalır. Bu nedenle, onları çekmek ve korumak için adalet ve şeffaflığa dayanan yeni bir yaklaşıma ihtiyaç vardır.

Fidelity House misyon


Platformun misyonu, orijinal ve kaliteli içeriğin yazarları ve yayıncıları için bir referans platformu olmaktır. Platform daha adil ve daha şeffaf içerik yaşam döngüsü yönetimi için mümkün kılan yeni teknolojik paradigma yararlanır. Sonunda, yazarlar ve yayıncılar arasındaki ilişkiyi resmileştirir ve Onaylar.

Fidelity House, editoryal projenin temeli olarak blockchain teknolojisini kullanan yenilikçi yaklaşımı seçen ilk yayıncıdır. Aynı zamanda, bu, ev zincirinde bulunan Hizmetler aracılığıyla bağımsız yazarlar ve üçüncü taraf yayıncılara erişilebilir hale getirir.

Sadakat Evi Zinciri
Fidelity House Chain, büyük bir yayıncılık projesi tarafından başlatılan yeni bir açık platformdur. Yazarlık kanıtı, yazarın yaptığı babalık beyanı ile birlikte, belirli bir zamanda içeriğin varlığını ve özgünlüğünü izler.

Platform ayrıca Lisansın kanıtını ve gelir kanıtını temel ayağı olarak kucaklıyor.

Fidelity House Token
Fidelity House token, kullanıcıların platformdaki tüm hizmetlerin keyfini çıkarmalarını ve yazarların içeriğinden değeri para kazanmalarını sağlayan onaylanmış kripto para birimidir. Token, çok yönlü ve olgun Ethereum blockchain üzerinde çalışan bir ERC20 belirtecidir.

Fidelity House token’in arkasındaki akıllı sözleşme şeffaf bir şekilde, ICO öncesi, dönüşüm—ICO ve post-ICO’DAN) her aşamada bir kripto para birimi oluşturma dinamiklerini belirler. Satış öncesi bu yazıdan yaklaşık 49 gün içinde sona erer ve ilgili katılımcılar burada belirteçleri satın alabilir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.