Sonata.ai (PreICO)

18.02.2019
26
A+
A-
Sonata.ai (PreICO)

İhtiyacınız Olacak Tek Şifreli Değişim

Sonata.ai, hem Al-sat cılar hem de kripto para yatırımcısına uzun vadeli kar sağlayan, hepsi bir arada bir ticaret platformudur.

 Borsamız, aktif borsa / Forex brokerleri ve fintech meraklıları ile birlikte özenle oluşturulmaktadır. Uygulama, dağınık kullanıcı arayüzü ve saçma işlevsellik ile mücadele etmek yerine, iş odaklanmak isteyen yeni ve uzman yatırımcılar için bir çözüm sağlayacaktır. 

Diğer ICO projelerinden farklı olarak, Sonata.ai değişimi, geliştirme için ek kaynaklara ihtiyaç duymaz. Finansal sektördeki şirket tarafından tamamen destekleniyoruz. Simgelerimizi serbest bırakmamızın ana nedeni, erken yatırımcıları çekmek ve gelirimizin% 80’ini onlarla paylaşmaktır. Kişisel katılımın sağlıklı toplum oluşturmak için anahtar olduğuna inanıyoruz.

 Sonata.ai’nin gerçek anlamda sosyal bir platform olarak geliştirilmesinin nedeni de budur.

Sonata.ai Hakkında

Doymuş bir pazarda yeni bir proje olarak başarılı olmanın zor olduğunu biliyoruz. 

Ancak, Sonata’nın piyasadaki ilk Kripto para birimi değişimi olmadığı gerçeği aslında avantajlarından biridir. Bu, kurulan birkaç projeyi ve özelliklerinin kullanılabilirliğini değerlendirmemizi sağlar. 
Önde gelen değişim platformlarından farklı olarak Sonata, hali hazırda operasyonel bir ürünü değiştirmek ve kullanıcıları yeni kullanım şekilleri almaya zorlamak zorunda değildir. Şu anda, sahadaki kullanıcılardan geri bildirim alıyoruz ve gerçek lansmandan önce platformumuza ince ayar yapıyoruz.

En başından beri, büyük işlem hacimlerinin beklentisi ile bir takas inşa ediyoruz, bu yüzden tüm çözüm ölçeklenebilir mikro hizmet mimarisine dayanıyor.

Şirketimizin sloganı, ürünün sürekli teknolojik ve fonksiyonel gelişimini sağlamaktır. Amacımız, giriş yapan kullanıcılar için uygun, kullanımı kolay ve dengeli bir ürün oluşturmak ve aynı zamanda deneyimli yatırımcıların ihtiyaç duyduğu tüm gelişmiş özellikleri sağlamaktır.

İco Başlama : 27,07,2018

İco Bitiş : 27,02,2019

Kripto Haber