Sosyal Ressamlar İçin Blockchain?

21.07.2019
37
A+
A-
Sosyal Ressamlar İçin Blockchain?

DREAMR, rüya tezahürü için tasarlanmış dijital bir sosyal ağ ve finansal araç topluluğudur. Platform, kullanıcıların istedikleri her şeyi yapmalarını, yapmalarını veya yapmalarını sağlayan sınırsız potansiyeline inanmaktadır.

İOS ve Android için mobil uygulaması sayesinde, DREAMR, kullanıcıların aşağıdakileri başarmasını sağlar:

Beyan: Kullanıcılar hayallerini metin veya videoda ilan edebilir. Bu, benzer ancak yeni bir dijital ağ deneyiminde pozitif ve destekleyici bağlantılar kurmalarını sağlar.
Bağlan: Kullanıcılar Dream Connect ile aynı fikirde yeni bağlantılar kurabilir. Bu, tutkulu oldukları hedefler ve projeler etrafında süper ağlar kurmalarını sağlar.
Crowdfund: Bireysel ya da paylaşılan hayallerinin etrafında toplanabilirler.
Kazanmak: Kullanıcılar, birebir pazarda becerilerini para kazanabilirler
DREAMR, insanların hayallerini ve isteklerini sürdürmelerini sağlamak için sosyal ağ ve finansal araçları birleştiren tüketiciye yönelik bir platformdur. Ağdaki kullanıcılar, hayallerini amaca yönelik bir ağ oluşturma deneyimiyle açıklayabilirler. Ayrıca kitle fonlama yetenekleri ve entegre bir P2P pazarı ile özlemlerini para kazanıyorlar.

DREAMR Takımı
DREAMR çekirdek ekibi, yaklaşık dört yıldır bağımsız olarak, bir milyar insanın hayatını olumlu yönde etkileyecek bir platform sağlama hedefiyle çalışıyor. Takımın test etme, dinleme ve öğrenme yaklaşımı sayesinde DREAMR platformu, kullanıcıların aldığı değeri en yüksek öncelik olarak belirleyen bir sonraki dikkatli, amaçlı sosyal medyayı oluşturdu.

Ekip, hem geliştirme hem de pazarlama tarafında 100’den fazla ürün lansmanı ve piyasaya sürülmesi konusunda ortak deneyime sahiptir. Kurucu ortaklar Chris Adams ve Ashish Bagrecha, dijital yaratıcı stüdyosu DREAMR laboratuvarları ile birlikte ürün oluşturma ve piyasaya sunma konusunda deneyime sahiptir ve bundan önce 2012 yılında kurulan başarılı uygulama geliştirme firması Bay Bagrecha, ITM, 2016.

CEO Chris Adams, dijital alanda aranan bir tasarımcıdır ve Şirket’in İcra Takımı ve Danışma Kurulunun kurulmasından sorumludur. Bay Bagrecha, işletme ve pazarlama alanında MBA yaptı ve Şirket’in CTO’su ve CMO’su olarak hizmet ediyor. Orijinal İçerik Kurucusu ve Başkan Yardımcısı Adam Amar, Pazarlama alanında lisans derecesine sahiptir.

Sorunlar ve Fırsatlar
DREAMR ekibi, yalnızca Birleşik Devletler’de toplam nüfusu 158 milyondan fazla olan Millennials ve Generation Z’nin, kendi koşullarında yaşama arzusu olan ve sınırsız bir şekilde küresel topluluklara katılmayı bekleyen bağımsız düşünürler olduğuna inanıyor. Şu anda, bu temel arzuları karşılayan birleşik, güvenilir bir ağ ve finansal çözüm yoktur.

Platform ayrıca, kitlesel fonlamanın zor olduğunu, projelerin yaklaşık üçte ikisinin fonlama hedeflerine ulaşmadığını düşünüyor. Ayrıca, crowdfunding, temel olarak insana yatırım yapmak yerine, projelere yatırım yapmayı teşvik eder.

Diğer bir konu, sosyal medyanın, insanların zamanını ve dikkatini tüketmek için bilimsel olarak tasarlanması ve sosyal medyada harcadıkları zaman karşılığında kullanıcıya somut bir değer sağlama konusundaki önemini az bir şekilde kar etmesine çevirmektir.

Mevcut sosyal medya paradigması, insanların yanlış ve abartılı veri sürümlerini çevrimiçi olarak kolayca paylaşmalarını mümkün kılmıştır. Ek olarak, kullanıcıların kullanıcı tarafından oluşturulan içerikle etkileşime girme şekilleri, orijinal bağlantıları kolaylaştırmak için çok az şey yapar.

DREAMR bu sorunları tespit etmeyi ve gerekli çözümleri sunmayı amaçlamaktadır.

Kripto Haber