ROKKEX (RKX STO)

21.07.2019
21
A+
A-
ROKKEX (RKX STO)

ROKKEX, güvenlik ve performansa odaklanan yeni bir kripto değişim platformudur. Platform hem yeni başlayanlara hem de mevsimlik yatırımcılara kripto varlıklarını anında güvenli ve güvenli bir şekilde değiştirme imkanı sağlar.

ROKKEX, kullanıcı arayüzünün en iyi uygulamalarını hem masaüstü hem de mobil olarak benimseyerek, pratik, deneyimsel, duygusal ve anlamlı ticaret yolları sunmasını sağlar.

Aynı zamanda dünya çapındaki yatırımcılar için sorunsuz bir deneyim sağlayan benzersiz sürekli müşteri desteğine sahiptir.

İddialı Platform
Güçlü bir lider ekibiyle ROKKEX, siber güvenlik, bankacılık ve Fintech konusunda çok çeşitli deneyime sahip üst düzey geliştiricilerden olan liderlerinden iddialı ve ilham almaktadır. Liderler ve geliştiriciler, sonunda güvenli, hızlı ve kullanımı kolay bir kripto değişim platformu sağlayabilecek bir platform geliştirmek ve dağıtmak için bilgi ve deneyimlerini birlikte kullandı ve birleştirdi.

Yazma sırasında, Kripto Piyasası Başlığı yaklaşık 250 milyar dolarken, tüm kripto para birimlerinin günlük işlem hacmi 74,3 milyar dolar seviyelerindedir. Şu anda 1 milyon doların üzerinde kapitalizasyon içeren yaklaşık 900’ü içeren 2000’den fazla kripto para birimi var. Rakamlar etkileyici olsalar da, mevcut borsalardaki kapsamlı güvenlik, güven ve şeffaflık sorunlarını gölgede bırakıyorlar.

ROKKEX değişimi sanayiyi bozmayı ve bunu değiştirmeyi amaçlamaktadır. Bu yeni nesil kripto değişimi 4 ana sütuna odaklanmaktadır:

Güvenlik
Mayıs 2019’da Binance, bir hack nedeniyle 7000 BTC’yi kaybetti; bundan önce, sadece 2019’un ilk çeyreğinde 356 milyon dolarlık kripto çalındı. Toplam 8 rapor edilen diğer 8 milyar dolara eklenmeli ve bu sayı günlük olarak meydana gelebilecek bildirilmemiş hırsızlıkları içermemektedir.

ROKKEX, herhangi bir saldırıyı önlemek ve tüccarları korumak için sınırlı transfer özelliklerine sahip askeri sınıf donanım ve bankacılık sınıfı yazılım çoklu imza çözümü kullanan birden fazla düzenlenmiş tüzel kişilikten oluşan bir katmanı sağlayacaktır. Platformun temel bir değeri olarak güvenlik ile müşteriler varlıklarının güvende olduğundan emin olabilirler.

şeffaflık
Sektör lideri uyumluluk ile tamamen düzenlenmiş bir değişim olan ROKKEX, aldatmaca ile ilgili faaliyetlerden kaçınmak için tüm altcoco’ları tarayacaktır.

Bir şirket olarak, ROKKEX şeffaflık odaklı sonuçlar için yeni bir yüksek standart belirleyecek ve kendi simge satış platformuyla güvenilir ICO’ları güçlendirecektir. Platform ayrıca gerektiğinde düzenleyicilere kolayca bilgi vermesini sağlayacak olan dahili blok zinciri tabanlı bilgi deposu inşa edecek.

performans
ROKKEX, platform ve müşterileri için her zaman sürekli canlı destek ile dünyanın en hızlı alım satım algoritmalarını ve ölçeklenebilirliğini sunacak. Platformda, her sembolün sipariş kitabı platformun maksimum kapasitesini işleyebilir.

Bu nedenle, sipariş işlemlerinde bir artış varsa, ROKKEX platformu bunu sorunsuz bir şekilde halledebilir. Buna ek olarak, daha yüksek müşteri faaliyetlerinde bile, platform adil bir ticaret stratejisi sağlayacaktır.

yenilik
Bir yenilik kültürü geliştirmek için ROKKEX, dünyanın en hızlı eşleştirme motorunu ve AI odaklı bir uyumluluk çözümü üretmeyi amaçlar.

Ayrıca, trader’ların ROKKEX zaman makinesini, özel kum havuzlu ortamlarda alım satım becerilerini geliştirmek için eski kripto ve fiat varlık değerleriyle işlem yapmak ve denemek için kullanabilecekleri blok zincir tabanlı bir değişken depolama çözümü sunacak. Ek olarak, haber flaşı, yatırımcılara zamanında güncellemeler sağlamak için otomatik olarak en alakalı haberleri sağlayacaktır.

Kripto Haber