Stellar XLM Analiz 5 Mayıs

05.05.2020
40
A+
A-
Stellar XLM Analiz 5 Mayıs

Stellar Lümen son zamanlarda etkileyici sonuçlar verdi. XLM madeni para, bir hafta önceki yerden önemli ölçüde yükseldi. Son bir hafta içinde dürtüsel bir şekilde işlem gördü. Olumlu bir işarete sahip olan kripto para, bu günlerde destek seviyesini aşağı çekti ve şimdi 0.068 dolarlık bir destek seviyesine sahip.

Şu anda, para birimi temel destek seviyesinden oldukça yüksek olan direnç seviyelerini 0.073 $ seviyesinde inceliyor. Ancak, haftalık en yüksek 0.076 $ hala uzak. Son zamanlarda XLM madalyonun 0.068 $ ‘a geri çekilmesi, yüksek yüksek kalıbı kırdı. Özellikle, kripto para yükseliş tekniklerine sahiptir; buradaki MACD göstergesi pozitif bölgede ancak düşüş eğilimine doğru ilerliyor. Hareketli ortalamalar da pozitif alandadır, bozuk para EMA çizgisinin oldukça üzerindedir.
Yukarıda verilen XLM / USD grafiği, Bitcoin’in fiyat yoluna kıyasla huzursuz bir şekilde nasıl işlem yaptığını göstermektedir. Şüphesiz, bu sefer çalkantılı olan tüm pazar, ancak XLM’nin fiyat yolu, trader’ları herhangi bir emin atış ve iyimser tahmin yapmaktan uzak tutuyor.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara