Swarm, TRON blockchain’e Güvenlik Simgeleri Sunuyor

12.04.2019
26
A+
A-
Swarm, TRON blockchain’e Güvenlik Simgeleri Sunuyor

Müşterilere, temettü ödeyecek olan varlıklarını tokenize etmek için ücretsiz bir fırsat sunan bir blockchain teknoloji tabanlı şirket , artık KYC (Müşterinizi tanıyın) önlemleri ve uygun lisanslama ile varlıkların sağlayıcılarına izin verecek TRON blockchain’de güvenlik belirteçleri verilmesi.

Bireyler ve işletmeler daha önce Ethereum ve Stellar blockchains üzerinde tokenized varlıkları sorunu fırsatı varken bu Nisan 10th 2019 tarihinde açıklandı.

Swarm, geniş bir varlık yelpazesi ve fırsatlar üzerinde değerin kilidini açmasını ve yakalanmasını nispeten kolay hale getiren araçlar sağlar. TRON üzerinde Tokenization müşterilerin hızlı ve birkaç ücret ile işlemlerini tamamlamak sağlayacaktır.

TRON kurucusu ve BitTorrent CEO’su Justin Sun, Swarm’ın dijital yatırım altyapısının en önde gelen öncüleri arasında olduğunu ve TRON blockchain’i kucaklama kararını takiben, merkezi olmayan finans uygulamalarını yapma amaçlarını aşamalı olarak artıracağını söyledi.

Tether büyük olasılıkla Bitfinex ile işbirliği içinde Tether teknolojisi üzerine kurulmuş bir stablecoin olacak USDT-TRON tanıtacak. Bu stablecoins, güvenlik belirteçlerinin her sahibine temettü sunan güvenlik belirteçleri için akıllı sözleşmelerde kullanılabilir.

Stablecoins genellikle sırayla düşüncesizlik ile risk almak kurumsal alıcılar etkileyen cryptocurrency deneyimleri volatilite azaltmak için bilinmektedir.

Swarm’ın kurucu ortağı ve CEO’su Philip Pieper, merkezi olmayan bir altyapı kullanırken TRON ‘ un hızlı ve ücretsiz çözümler sunma konusundaki kararlılığının, Swarm tarafından uygulanacak açık tokenizasyon teknolojisine mükemmel bir uyum sağlayacağını söyledi.

Token ihraççıları, yatırımcıların trx ve usdt-TRON ile güvenlik belirteçleri satın almalarına izin verirken, Tron’un blockchain’de güvenlik belirteçleri sağlama fırsatına sahip olacaklar.

Ve kapıyı açık büyük ve yaygın yapan TRON toplum için bu hızla genişleyen boşluk bırakarak her yerde tüm kurulum hakkında karşılaşıyor insan olduğunu belirtti.

Swarm son birkaç ay içinde dalgalar yapıyor – tüm çabaları varlıkların uyumlu tokenization tahrik ediliyor. Ekim ayında 2018, Pazar erişim Protokolü (harita) Swarm tarafından ortaya çıktı. Bu harita çeşitli yargı genelinde güvenlik belirteçleri uyumu için geliştirilmiştir.

Aralık ayında 2018, Swarm platformunda 30 fiat para birimleri için desteğini açıkladı. Ayrıca, Thearttoken (TAT) Swarm’ın güvenlik platformunda 11 milyon doların üzerinde büyüdü.

Bunlar, son birkaç ay içinde sürüsü tarafından elde edilmiştir birçok kahramanlık sadece birkaçıdır.

Kripto Haber