Yahoo Destekli Japon Kripto Borsası Taotao 2019 Mayıs’ta Açılıyor

26.03.2019
41
A+
A-
Yahoo Destekli Japon Kripto Borsası Taotao 2019 Mayıs’ta Açılıyor

Yahoo Destekli Japon Kripto Borsası Taotao 2019 Mayıs’ta Açılıyor, Yahoo! Mayıs ayında başlatılacak. Duyuru bugün sınırlı sayıda kripto ile ticarete başlayacak olan şirket tarafından yapıldı.

Şirketin% 40’ı Yahoo! Japonya ve mayıs ayında faaliyetlerine, öncelikle Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) ticareti yapmasıyla başlayacak. Bununla birlikte, şirket aynı zamanda diğer üç altcoinde de marjin pozisyonları sunmaya hazır: Ripple’in XRP, Bitcoin Cash (BCH) ve Litecoin (LTC). Bu raporun zamanında, kullanıcılar lansman için hazır olmak için şimdiden kaydolabilirlerdi.

Müşteriler bugün zaten kabul görüyorlar ve 17 Nisan’a kadar olmaya devam edecekler. Şimdi şirkete katılan insanlar, şirkette 250.000 $ üzerinden işlem yaparlarsa, 500 rastgele kullanıcının 1.000 $ JPY kazanmasını sağlayacak bir tanıtım kampanyasına katılabilecekler. çalışmaya başlar.


Yahoo! Japonya ve Kripto Dünyası

Yahoo! ‘Nun planları ilk önce Taotao’da büyük bir hisse satın almak için şirketin bağlı ortaklığı YJFX’i kullandığı ve toplam 19 milyon ABD doları tutarında bir ödeme yaparak şirketin% 40’ını aldığında açıklandı (rakamlar açıklandı, ancak onaylanmadı.) Satın alma sırasında kaynaklara göre, ancak Yahoo! Japonya onları ne onayladı ne de reddetti).

Bu, Yahoo! Şirket çok büyük ve etkili olduğu için önemli bir hamle olan kripto dünyasına taşındı. Satın alma, o zamanlar pek çok yatırımcının geleceği hakkında spekülasyonlar yapmaya başlamasından dolayı yerel pazarda bir miktar karışıklığa neden oldu.

Taotao, işletmesi için bilinen bir zorunluluğu var; Hatırlamamanız durumunda, Japonya geçen yıl birkaç hacker davası gördü ve bu da yerel hükümeti ve düzenleyicileri düzenleyici ihtiyaçlarını yükseltmeye yöneltti.

Ruhsatlandırma programı başlangıçta Nisan 2017’de başlatılmış, ancak ertesi yıl gerçekleşen saldırıların ardından düzenleyiciler, ürünlerini ülkede piyasaya sürmeyi başarabilen birkaç şirket üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmaları gerektiğine karar vermişlerdir.

kriptopara