Dash Analiz 26 Mart

26.03.2019
17
A+
A-
Dash Analiz 26 Mart

DASH / USD Orta Vadeli Trend: Ayı

     Direnç Seviyeleri: 80 $, 82 $, 84 $
     Destek seviyeleri: 78 $, 74 $, 72 $

Dün, 25 Mart’ta DASH’nin fiyatı düşüş eğilimindeydi. Kripto’nun fiyatı daha önce yükseliş eğiliminde idi. Boğalar $ 92 direnç seviyesini her test ettiğinde, kripto fiyatı 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’nın altına düşecekti. Dün fiyatlar 88.06 $ ‘a düştü ve ayılar EMA’ları kırdı.

Kripto’nun fiyatı, fiyatın düşebileceğini belirten EMA’ların altındadır. Başta, eğer boğalar EMA’ların üstüne çıkarsa, kripto’nun fiyatı 92 $ direnç seviyesini tekrar test edecektir. Öte yandan, eğer boğalar EMA’ları kıramazlarsa, kripto’nun fiyatı düşecek. DASH fiyatı, 12 günlük EMA’nın ve 26 günlük EMA’nın altındadır ve bu, fiyatın düşüş eğilimi bölgesinde olduğunu gösterir. Stokastik göstergesi aşırı satım bölgesinde ancak% 20’nin üzerinde. Bu, fiyatın yükseliş momenti ve alım sinyali olduğunu gösteriyor.

1 saatlik grafikte, DASH fiyatı düşüş eğiliminde. 25 Mart’ta, ayılar düşüş eğilimine ulaşmak için 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’yı kırdı. DASH’in fiyatı 87.57 $ ‘a düştü ve yükseliş hareketine başladı.

Kripto fiyatı düşmeye devam ederken, boğalar 12 günlük EMA tarafından direndiler. Stokastik göstergesi aşırı satım bölgesinde ancak% 40 aralığının altında. Bu, fiyatın aşağı yönlü bir ivme ve satış sinyali olduğunu gösterir.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.