TheBigCoin

05.10.2018
71
A+
A-
TheBigCoin

TheBigCoin, kullanımında yeni bir dönüm noktasına ulaştı ve son siparişlerde toplam 300.000 $ ‘a ulaştı. Firmanın ulaştığı yeni yükseklik, kriptopara’nın giderek küresel bir değişim aracı haline gelmekte olduğunu gösteriyor.

6.000’den fazla müşteri siparişlerini TheBigCoin’in platformu üzerinden son 12 ay içinde verdiler ve kripto para cinsinden ödeme yapmayı seçtiler. Bu, platform aracılığıyla yapılan toplam siparişin 300.000 $ ‘a ulaşmasını sağladı.

TheBigCoin CEO’su Isajevas, platformdaki yeni gelişimin, insanların kripto para ile alışverişlerini çevrimiçi yapmak konusunda ciddi olduğunu gösteren çok önemli bir atılım olduğunu belirtti. Ayrıca, herkesin kripto para birimini sadece bir yatırım olarak görmediğini, aynı zamanda şirketin müşterilerinin çoğunun çabukluk, güvenlik ve rahatlıktan dolayı günlük çevrimiçi satın alımlar için kripto-para birimlerini kullanmayı tercih ettiğini söylemişti.

2017 yılında TheBigCoin platformu tarafından not edilen bir para birimi olarak kripto para birimini kullanmanın en büyük yollarından biri perakendeciler tarafından sınırlı bir destek idi Firma, çok az sayıda perakendecinin kripto-para birimi satın alımını desteklediğini, kripto para biriminin para birimi durumunun tamamen etkinleştiğini kaydetti. Bir Çok Perakendecinin Kripto para biriminde ödeme yapmaya yardımcı olacak uygun altyapı geliştirmeye ihtiyacı vardır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.