XRP CEO’su Bir Çok Kripto Para Yok Olacak

05.10.2018
87
A+
A-
XRP CEO’su Bir Çok Kripto Para Yok Olacak

San Francisco merkezli Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, spekülatörlerin bir bıçak kenarında oynadığını iddia ederek bugün listelenen 2000 kripto para varlığının% 90’ının ortadan kalkacağını söyledi.

Garlinghouse, yeni bir medya kuruluşu olan Cheddar ile görüştüğünde yorumları yaptı. Merkezileştirilmiş XRP’nin endüstri lideri ve destekçisi, yorumlarını XRP destekçileri ve Bitcoin maksimalistleri ya da ademi merkeziyete karşı daha geniş merkezileştirme arasındaki anlaşmazlığı desteklemiştir.

Kanada merkezli Blockstream’in Genel Strateji Sorumlusu olan Samson Mow, tartışmasız sesini ödünç vererek, “tüm yumurtaları bir sepete koyma” geleneksel argümanının aksine, kripto varlıkları farklı şekilde çalışıyor. Mow, bu pazardaki çeşitliliğin, popüler inancın aksine, portföyünüzü öldürdüğü görüşünü iletmek için tarihsel istatistikleri kullandı. Bu iddiayı destekleyerek, Bitcoin taraftarı bir yıl önce sadece BTC satın aldıysanız,% 54 oranında artacağınızı, ancak en iyi 16 şifreleme sistemine çeşitlendiğinizi,% 21 oranında azaltacağınıza işaret etti.

Mow’un anti-çeşitlendirme iddiası, Ethereum, EOS ve Stellar Lumens gibi simgeleri barındıran taze blok zincirleme projeleri olarak uzun vadede geçerli gibi görünüyor; 2013’te umuyoruz ki, tüm bunlar umut verici projeler olan Namecoin, Peercoin ve Feathercoin ile fakat halkın bu konuda da daha bilinçlenmesini umut ediyoruz

Bununla birlikte Garlinghouse, XRP üstleri bitcoin’i, Ripple ekosisteminin doğal dijital varlığı olan XRP’nin, “kripto paranın kralı” olarak adlandırılan Bitcoin’den teknik olarak üstün olduğunu belirterek birçok açıdan ısrar ediyor. İlk olarak, endüstri lideri işlem hızlarına dikkat çekti. XRP, bir Bitcoin bloğunun işleniş hızının neredeyse 1,000 katı kadar dünya çapında gönderilebilir. Garlinghouse, sadece hızlı olmakla kalmayıp, aynı zamanda ortalama BTC işleminden 1000 kat daha az ücret aldı.

Yukarıdaki özellikle altcoin görüşüne kriptopara Türkiye olarak kesinlikle katılıyoruz,Türkiye deki bir çok trader başlangınç zamanında btc ve iyi projesi olan büyük coinlerde olsaydı herkes karda olacaktı.

kriptopara