TradePlace

31.03.2019
21
A+
A-
TradePlace

TradePlace dünyanın dört bir yanından tüccarlar için işlevleri geniş bir yelpazede sağlayan küresel bir yenilik platformudur.

Platform, müşterilerin gelişmiş teknikler ve sistemler, sıvı ortamı kolaylaştırmak için düşük ticaret ücretleri, kullanıcı dostu bir arayüz ve her doğrulanmış kullanıcıyı bir MasterCard ile yayınlayarak pratik bir yaklaşım yoluyla yüksek güvenlik sağladığı benzersiz bir değişimdir.

Platformda, kullanıcılar belirteçlerin niteliksel analizlerini alabilirler; benzer düşünen bireyler fikir, deneyim alışverişi yapabilir ve sadece ortak konular hakkında konuşabilir. Ayrıca, kullanıcılar kendi güvenlik parçası olarak, cryptocurrency değişimi dolandırıcılık eylemleri hakkında önceden uyarılar alırsınız. Yatırımcılar ve tüccarlar çeşitli cüzdan ve hesaplardan cryptocurrency yatırım teşvik edilmektedir.

Platform Özellikleri

Tradeplace rahat ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Değişimin kendisinin kullanılabilirliği tüm kullanıcıları için önemlidir. Kullanıcı Arayüzü (UI) hızlı, verimli ve şık navigasyon sağlayan büyük konfor sunuyor.

Düşük Ücretler

Platformun ücret yapısı basit ve sezgisel. Kullanıcılar bir ticaret için ne kadar ücret ödemesi gerektiğini anlayabilirler ve ücretlerin ne kadar düşük olduğuna şaşıracaklardır.

MasterCard Kartı

Platformun tüm kullanıcıları hesaplarına bağlı kartlarla verilir. Bu kartla, platformun müşterisi dünyadaki herhangi bir ATM’DE para çekebilecek.

Kart nakit çekme ve anonimlik yüksek sınırlar dahil olmak üzere çeşitli avantajları vardır.

Güvenlik ve doğrulama

Kullanıcıların platformun değişiminde doğrulamaya devam etmeleri için, kişisel hesaplarını kaydetmeleri ve ilk doğrulama işleminden geçmeleri gerekir. Güvenlik nedenleriyle, site yönetimi ve doğrulama olmayan kullanıcılar hizmetleri yalnızca kısmen kullanabilirler.

Büyük miktarlarda para işlem yapamazlar ve hesaplarına erişim kaybından sonra onu geri yükleyemeyeceklerdir. Platform, platformdaki her işlem için OTP doğrulamasını kullanır. Bu, parolanın oluşturulması tek bir kimlik doğrulama oturumuna dayandığından yalnızca bir kimlik doğrulama oturumunu mümkün kılar.

24 Saat Canlı Destek Sohbet

Platform, danışmanlarının kullanıcıların isteklerini acilen işlemesine ve sorunları düzeltmeye yardımcı olmasına veya yükseltilmiş soruya bir çözüm bulmak için danışmasına izin verecek bir “canlı destek hizmeti” başlatacak şekilde ayarlandı.

Sevk Programı

Diğer kullanıcıları platforma yönlendirme bağlantılarını kullanarak platforma davet eden kullanıcılar, davet edilen kullanıcı tarafından ödenen Komisyonun %50’sine kadar alma şansına sahiptir.

Çok dilli

İngilizce, diğerleri arasında Lehçe, Korece ve Çince gibi diğer dillerin ortasında varsayılan dil olacaktır.

Tradeplace Cüzdan

Platformdaki kullanıcıların kendi çevrimiçi çoklu para birimi cüzdanı olacaktır. Bu cüzdan, herhangi bir zamanda anında transfer göndermelerini ve almalarını sağlayacaktır.

Platformda Kullanıcı Oylama

Platform, kullanıcıların değişime yeni belirteçlerin eklenmesini geliştirmek için kullanacakları belirli bir çevrimiçi oylama sayfasından yararlanacaktır.

EXTP belirteci

EXTP token, platformdaki tüm borsaların ve ticaret operasyonlarının işlem ücretlerinin ödenmesi için kullanılacaktır. Belirteç, Erc-20 standardına uygun olarak Ethereum blockchain’de piyasaya sürülecek. Tüm özelliklere ve avantajlara sahip olacak.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.