Tron Bankroll Dapp, TRX’in Günlük Yatırım Getirisi ve Evrensel Temel Gelir Uygulaması Olarak Açıldı

18.03.2019
179
A+
A-
Tron Bankroll Dapp, TRX’in Günlük Yatırım Getirisi ve Evrensel Temel Gelir Uygulaması Olarak Açıldı

Bankroll Nedir?

Bankroll, TRON blockchain üzerine kurulmuş, yatırım sözleşmesi yoluyla toplumu için sürdürülebilir, gönüllü ve izinsiz bir evrensel temel gelir elde etmek amacıyla kurulmuş bir merkezi sosyal güven platformudur.
Bankroll Dapp Nasıl Çalışır?

Bankroll sözleşmesini kullanmadan önce, kullanıcıların mobil veya masaüstü cihazlarına bir Tron cüzdan tarayıcı uzantısı yüklemeleri gerekir. Bankroll web sitesinde, Bankroll akıllı sözleşmesiyle etkileşimin ana alanları olan dört blok bulunmaktadır. Bloklar Fon Kutusu, TX Yanık Koruması, Talep Kutusu ve Sponsor Kutusunu içerir.

Bir kullanıcı bir sözleşmede olduğunda, Fundbox sahip olduğu kredilerin miktarını görüntüler. Ayrıca, kullanıcıya sunulan tavsiye ve sponsorluk kredisi miktarını da gösterir. Balina durumu, bir balina olması için gereken TRX miktarını gösterir. Bu durum, kullanıcının Toplam Kredilerin Balina Durumu değerinden düşük olana kadar günlük% 3.33’lük tam geri dönüş almasını önleyerek sözleşmelerin sürdürülebilirliğini sağlar.

TX yanması Koruması, kullanıcılarına Tron cüzdanlarında 10 TRX’ten daha az olduklarını bildiren bir uyarı sistemi olarak işlev görür. Bankroll, işlemin az miktarda Tron ücretine neden olduğu akıllı bir sözleşme olduğundan, işlemlerin işleme konması için kullanıcıların cüzdanlarında 10’dan fazla TRX bulundurmasını gerektirir.

Sözleşme ile kazanılan tüm kazançlar, mevduatlar ve yeniden yatırılan fonlar ile kullanıcının geri çekilme geçmişi, Talep Kutusunda görülebilir. Kullanıcılar, Bankroll sözleşmesine girdikten sonra, günlük olarak% 3,33 oranında yatırım yapılmadıkça yatırımı geri çekemeyeceklerini belirtmelidir.

Sponsor Kutusu ile kullanıcılar, Tron’u göndererek başkalarına sponsorluk eder ve bu da daha fazla Tron kazanacak kredilere dönüşür. Bankroll ayrıca, kullanıcıların Bankroll’u sürdürmek için Tron’u bağışlayabilecekleri bir Hazine Kutusu’na sahiptir.


Neden Bankroll’a Yatırım Yapmalı?


Denge Koruma Mekanizmaları

Bankroll, günlük para çekme işleminde otomatik olarak limitini sözleşmede bulunan bakiyenin% 0,05 ila% 0,025’ine ayarlayan gelişmiş bir mekanizma ile entegredir. Bu, kullanıcının borç tavanından etkilenmesini önlerken sözleşmenin ademi merkeziyetçi ve dağıtılmış bir şekilde büyümesini sağlayacaktır.


Ömür Boyu Temettü

Bankroll oyuncuları, kullanıcının depozitosu bazında günlük% 3,33 oranında ödenen temettü havuzundaki tüm depozitolardan yararlanma fırsatına sahip olacaklar. Ek olarak, platformda biriktirilen tüm komisyon ücretleri sözleşmenin tamamı boyunca hesap sahiplerine ödenir. Para çekme talepleri dakika bazında işlendiğinden, kullanıcıların paralarını geri çekmek istedikleri hiçbir bekleme süresi yoktur.


Sözleşmenin Ömrü ve Sürdürülebilirliği

Bankroll sözleşmeleri, diğer sözleşmelerle uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır ve onlara kar paylaşımı için bir çözüm sunar. Bu, Tron ekosisteminden Bankroll’a akan fonlarla sonuçlanır. Ayrıca, Bankroll, geliştiricilere, kullanıcılarını teşvik etmek ve uygulamalarına katılımı teşvik etmek için bir yol sağlayacaktır.


Cihazlarla Uyumluluk

Bankroll, hem masaüstü hem de mobil cihazlarla uyumludur, böylece kullanıcıların platforma rahatça erişmelerini sağlar.

kriptopara