Tron Vakfı Exodus Cüzdanı İle Anlaştı

05.10.2018
162
A+
A-
Tron Vakfı Exodus Cüzdanı İle Anlaştı

TRON Vakfı ortaklıklar kuruyor ve bir süredir farklı güncellemeler başlatıyor, ancak çabalarında hala desteğe ihtiyaçları var. Bu, tam olarak hizmetlerini TRON ile ortaklık şeklinde sunan bir cryptocurrency cüzdanı olan Exodus’un niyeti gibi görünüyor. Bu işbirliğini Twitter’da açıkladılar: “Exodus artık Tron $ TRX MainNet’i destekliyor.

 

TRX, yaklaşık 50 varlık ile değiştirilebilir. Kendi cüzdanınızın rahatı ve güvenliği içinde BTC, ETH, XRP, XLM, OMG, DGB ve diğer birçok kripto parayı doğrudan TRX için değiştirebilirsiniz.

 

TRON Foundation’ın güncellemelerinin listesi, Justin Sun’ın her yeni gelişmeyi, planlama parası yakma işleminden BitTorrent güncellemelerine kadar geniş bir alana yayıyor. Exodus’un yardımıyla, BitBay, Bittrex, Binance ve diğer borsalardan destek topladı. BitTorrent’den uTorrent uygulamasının piyasaya sürüldüğünü ekledi, ancak şu anda Çin’de sadece kullanıcılara hizmet veriyor. Sun’ın bilgisinin çoğu, TRON’un Ethereum ve EOS’a karşı elde ettiği başarılarla ilgili olmasına rağmen, kullanıcılar Exodus yayınına ilişkin kaygıları hala tartıştılar.

 

Bir kullanıcı, Chris Morton, “Exodus’taki eski TRX tokenlerine sahipseniz, bunları MainEx Tux tokenleri için exodus’a nasıl dönüştürüyorsunuz? Exodus’taki cüzdanına giderseniz, TRX (eski) ve Tron’u ayrı cüzdan olarak gösterir. ”

Exodus soruyu hemen yanıtlamaya hazırdı ve “Merhaba Chris. TRX tokenlerini Binance’e göndermeniz gerekir, böylece MainNet TRX için değiştirilebilirler. Daha sonra bunları Exodus’taki yeni TRX adresinize gönderebilirsiniz.

kriptopara