TRUWHO İCO(WHO Token)

09.10.2018
82
A+
A-
TRUWHO İCO(WHO Token)

Truwho Nedir?

TruID, çevrimiçi olduğunda kimlikleri olarak kullanılabilecek doğrulanmış bir durumdur. Blockchain üzerinde oluşturulacağından, üçüncü tarafları kullanarak kimliklerini doğrulamak gerekmeden sitelere güvenli bir şekilde oturum açmak için TrueID kullanabilirsiniz. TruID, global ölçekte oluşturulduğundan, sınırları aşarak işlem yaparken bunu rahatlıkla kullanabilir.

 

TruID, banka seviyesi standartlarına göre şifrelenmiş olduğundan güvenlidir ve sanal çevrimiçi kimlik dikişleri sağlar. TruID’de görüntülenen bazı bilgiler, diğer kişisel bilgiler arasında bir kişinin adı, e-posta adresi, kullanıcı adları, sosyal güvenlik numarasıdır.

 

TruID özelleştirilebilir ve çevrimiçi olduğunda görmek istedikleri verileri kolayca belirleyebilir. Ayrıca farklı amaçlar için farklı miktarlarda bilgi ile daha fazla kimlik oluşturabilir. Çevrimiçi olduğunda toplam güvenliği sağlamak için tasarlanmış beş doğrulama seviyesi vardır.

 

Truwho ekosisteminde, hassas bilgileri ve belgeleri saklamak için kullanılacak bir kasa var. Veri güvenliği için kasa, yalnızca sahibin ona erişmesini sağlayan uçtan uca şifreleme kullanır. Her bir dosyada, güvenlik ve herhangi bir üçüncü taraf penetrasyonunu test eden 256 bit şifreleme vardır. Kasa aynı zamanda bir son kullanma tarihine sahip olan paylaşılabilir bir bağlantı oluşturulmasına da olanak tanır.

Jetonu Sembolü: WHO
Jetonu Satış Tarihi: Present – TBA
Jeton Fiyatı: 0,20 USD
Kabul edilen ödeme yöntemi: XLM
Toplam Arz: 600 milyon
Jeton Standart: Stellar Lümen
Hard Cap: 450 milyon

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

kriptopara