Turing Space Blockchain

08.10.2018
57
A+
A-
Turing Space Blockchain

Popüler akıllı telefonlarından sonra, Turing Space Industries’in en son yenilikleri, AOX Paralel Zinciri olarak bilinen paralel bir blockchain uygulama platformudur. Bu yeni proje, insanların sanal olarak zenginleştirilmiş dünyada eğlenceye erişebilecekleri ve çeşitli şeyler hakkında bilgi edinebilecekleri bir yer sağlamayı amaçlıyor.

AOX Paralel Zinciri, 51 adet paralel zincirin gücünü kullanır ve bunların her biri bir gecikme süresini azaltmak için POS’a (Proof-of-Stake) dayanan bir DPoS konsensüsüyle gelir ve blok zincirini bozan ölçeklenebilirlik sorunlarından kurtulun.

Platformdan bahsetmişken, Turing Space Sly Chao’nun CEP’si şunları söyledi:

 “Şu anda teknolojide dört büyük gücün birleştiği noktada duruyoruz: duygusal makine zekası, blok zincirleme teknolojisi ile desteklenen büyük ölçüde paralel dağıtılmış sistemler, artırılmış ve sanallaştırılmış gerçeklik ve yüksek hesaplama taşınabilir bilgi işlem.”

Turing Space’in yeni platformu, artırılmış sanal gerçekliğinin bir parçası olan fütüristik şehirlerin gelişmesine izin verecek şekilde tasarlandı. Zamanla, ünlülerin avatarları ile etkileşim yeteneği de dahil olmak üzere yeni ticarete dayalı fırsatlar da ortaya çıkacak.

 

Yeni blockchain platformu AOX Universe, Turing Space’in 2020’de nakliyeye başlaması beklenen Hubblephone olarak bilinen yenilikçi bir akıllı telefonu piyasaya sürmesinden birkaç ay sonra geldi. Şirket, uçtan uca şifrelemeyi kullanan bir akıllı telefonu açıklamak için kullanıcılara söz verdi.

 

Turing Space’in açıklamasına göre, akıllı telefon 5G internet kapasitesine sahip olacak ve kullanıcıların çeşitli görüntüleme modlarından zevk almasını sağlayan iki katlı ayrı AMOLED ekranlara sahip olacak. Akıllı telefon ayrıca bir Snapdragon 855 sekiz çekirdekli çip, 512 GB depolama kapasitesi ve 8 GB RAM modülleri ile birlikte gelecek. Dahası, 15c optik zoom ile tasarlanmış bir 60 MP kamera ile gelecek.

 

kriptopara