UCİM KONFERANSI

11.10.2018
107
A+
A-
UCİM KONFERANSI

Birleşik Internet Para Konferansı Nedir?

Birleşik Internet Para Konferansı (UCIM), internetin gücüne inanan yatırımcıları, düşünce güçlerini, medyayı, yeni girişimleri, blockchain’leri ve cryptocurrency meraklılarını bir araya getirerek iş dünyasındaki ademi merkeziyetçiliği arttırmayı amaçlayan iki günlük bir etkinliktir. para. UCIM, 26 – 27 Kasım 2018 tarihleri ​​arasında Singapur, Sentosa Adası’ndaki Resorts World Convention Center’da gerçekleşecek.

UCIM, geleneksel merkezileşme yapısını, merkezi olmayan bir ekonominin ortaya çıkan fikirleriyle birleştirebileceğini ve bunu yaparken, işletmelerin, fikirlerin ve teknolojilerin entegrasyonuna yol açacağını öngörmektedir.

UCIM Etkinlikleri ve Fırsatları

Konferans, yuvarlak masa toplantıları, toplantı toplantıları, kripto ticareti, ödüller ve benzer kişiler arasında ağ kurmak ve ortaklıklar kurmak için kullanılabilecek partilerden oluşan çeşitli etkinlikler ve fırsatlar içerecektir. Ayrıca konferans, katılımcılara doğru bilgi, uzman görüşleri ve blok zincir teknolojileri ile ilgili içerik sağlayarak kripto para birimleri üzerindeki küresel merakı tatmin edecek.

Etkinlik sektörün önde gelen liderlerini, sektördeki bazı önemli konularda görüşlerini paylaşacak blok zincir ve kripto tabanlı firmaların kurucularının yanı sıra konuşmacı olarak ağırlayacak. Profesyonellerin etkileşime gireceği ve dünyanın dört bir yanındaki paydaşlarla iletişim kuracağı için bunun ilerlemeyi hızlandırması bekleniyor.

UCIM Gündemi

Konferans sırasında tartışılan konular, sektördeki anlayış ve uzman görüşleri gerektiren trend trendlerine göre seçilmiştir. Bunlar şunları içerir:

Blockchain Teknolojilerinin Benimsenmesi:

Platform, blockchain teknolojilerinin benimsenmesini ve uygulanmasını teşvik eden mevcut çabaları ve teknolojilerin iş dünyasının geleceğini nasıl etkileyeceğini derinlemesine analiz edecektir.
Yatırımlar:

Konuşmacılar, başarılı iş yatırımlarının nasıl yapılacağını, yatırımcı ilişkilerini nasıl geliştireceklerini ve işyerlerini kurarken uluslararası standartların nasıl karşılanacağını tartışacaklar.

Düzenleme: UCIM 2018 konuşmacıları, mevcut ve gelecekteki düzenlemeler, farklı ülkelerdeki düzenlemelerin ne anlama geldiği ve yönetmeliklerin sektördeki işletmeleri nasıl etkileyeceği hakkında katılımcılar tarafından karşılanacaktır.

kriptopara