SPRY ONE İCO (SPRY TOKEN)

11.10.2018
80
A+
A-
SPRY ONE İCO (SPRY TOKEN)

SPRY ONE NEDİR?

SpryOne, işletmeler arasındaki nokta oranlarını normalleştirerek, işletmelerin verdikleri puanların etkili, adil bir şekilde satın alınmasını ve ticaretini sağlamayı amaçlayan bir blockchain tabanlı sadakat platformudur. Platform ile entegre olarak, perakendeciler ve şirketler standart sadakat yönetim araçlarına ve ayrıca puanların yaşam döngüsü için analiz ve analiz izleme araçlarına erişebilir.

Öte yandan, platformu kullanan müşteriler birden fazla işletmeden elde ettikleri sadakat puanlarını yönetebilir. SpryOne ayrıca, daha fazla puan kazanma, ticaret yapma veya sadakat puanlarını akıllı telefonlarının rahatlığından belirlenen ödüllerden almalarını da sağlayacaktır.

Müşteri’nin Perspektifinden

Müşteri SpryOne sadakat platformunu entegre eden bir işletmeyi ziyaret ettiklerinde, müşterinin puanları nasıl talep edebileceğini gösteren bir makbuz ile sunulacak. SpryOne mobil uygulaması aracılığıyla, makbuzu tarar ve puanlarını talep ederler. Puanlar kuponlar, hediye kartları veya ürünler için kullanılabilir.

Her işletmenin, uygulamada daha fazla puan kazanma, kullanılabilir satın alınabilir ödüller ve çok daha fazlasını gösteren bir profili vardır. Müşteriler ayrıca sadakat puanlarını SpryOne pazarındaki diğer kullanıcılarla da paylaşabilirler. İşlemin tamamlanmasından sonra, işlem gören noktalar anında ödeme için kullanılabilir.

SPRY ONE SPRY Token ICO Detayları
ICO’nun Parametreleri

Jeton: SPRY
Jeton protokolü: Ethereum
ICO tarihi: 16 Ekim 2018
Jeton tedarik: 1.000.000.000 SPRY
ICO sırasındaki Token temini: 350.000.000 SPRY
Jeton fiyatı: 1 SPRY = 0.04 USD
Kabul edilen para birimleri: ETH
Sert kapak: 14.000.000 USD

 

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.