Varanida

18.03.2019
22
A+
A-
Varanida

Adil ve Şeffaf Dijital Ekosistem

Varanida, daha iyi bir İnternet deneyimi isteyen kullanıcılar, gelirleri en üst düzeye çıkarmak isteyen yayıncılar ve garantili performans isteyen reklamverenler için yapılan merkezi olmayan bir reklam ağıdır.

Varanida Hakkında

İnternetin ilk günlerinde, dünyadaki bilgilere erişebileceğimiz, kendi bilgilerimizi paylaşabileceğimiz ve daha fazla bağlantı kurabileceğimiz bir yer olması gerekiyordu.

Bazı şirketler ve hizmetler bu vaadi yaşamış ve günlük yaşamımızı iyileştirmiş olsa da çoğu, yalnızca gelir akışına odaklanan, sadece kullanıcılarının zararına odaklanan kar takıntılı reklam makinelerine dönüşmüştür. Reklam, İnternete güç sağlayan şeydir, ancak reklamcılık aynı zamanda İnternet’in potansiyelini engelleyen şeydir.

Peki ya İnternet kullanıcıları, yayıncılar ve reklamverenler daha iyi bir internet oluşturmak için, yine de reklamlarla desteklenen, ancak merkezi, açgözlü, hileli ve meraklı şirketlere ihtiyaç duymadan daha iyi bir İnternet oluşturmak için birlikte çalışabilirlerse? Ya kendi verilerimiz üzerinde daha fazla kontrol sahibi olabilirsek ve bu verilerden daha fazla değer alabilirsek?

Varanida’nın konusu şudur: İnternet için yeni bir dönem başlatmak, tüm tarafların tüm ekosisteme kazandırdıkları değer için adil bir şekilde telafi edilmesi. Dünyanın reklamını görme biçimini ve dijital içeriği kullanma şeklini değiştirme misyonumuza benzer düşünen bir kullanıcı topluluğunun bize katılması umuduyla Varanida’yı başlatıyoruz

Kripto Haber