Venoty Token (VNTY ICO)

29.03.2019
21
A+
A-
Venoty Token (VNTY ICO)

Venoty Nedir?


Venoty, yaratıcılıklarını geliştirerek çocukların kişisel gelişimini teşvik etmek için blockchain teknolojisini kullanan dünyanın ilk platformlarından biridir. Vanity platformu, çocukların kişiliklerini geliştirmelerini sağlarken, sosyal, çevrimiçi veya hatta okulda olsun, hayatlarının her alanında yaratıcı düşünmelerini sağlayacaktır.

Venoty çocukların benzersiz öğrenme yeteneklerine sahip olduğunu kabul eder ve böylece platform, çocukların yaratıcı zihinlerini geliştirecek tekerlemeler, bilmeceler, matematiksel aktiviteler, etkileşimli sözel aktiviteler ve foniatrik egzersizleri kullanarak öğrenmeyi mümkün olduğunca kolay hale getirmek için her çocuğun ihtiyaçları için kişiselleştirilir.

Platform, çocuklarını yaratıcı bir şekilde eğitmeyi ve onlara iyi yapılandırılmış, dengeli ve doğru bilgiler vermeyi amaçlayan ebeveynleri hedeflemektedir. Eğitim ve BT uzmanlarının girişini birleştirerek Vanity, çocukları yaratıcı yönlerini keşfetmeye yönlendiren mükemmel bir araç haline gelir.

Venoty Nasıl Çalışır


Venoty ekosistemi, ebeveynlerin çocukların yaratıcılığını ve zihinsel büyümesini artırmada yararlı olan kitap ve ses içeriği satın alabilecekleri bir pazar yeri içerir. Ekosistem ayrıca öğretmenler, psikologlar, grafik tasarımcılar, aktörler, müzisyenler ve farklı sektörlerde bilgili geliştiriciler içerir.

Venoty, çocukların zihinsel büyümesini optimize eden ve aynı zamanda hayal güçlerini ve yaratıcılıklarını geliştiren oyunlara sahip olacak. Ebeveynler, çocuğun kolaylaştırıcısı olarak hareket ederken, çocuk oyunu denetleyecek ve onlara rehberlik edecektir. Oyunlar karmaşık performansı ve basit bir tasarımı birleştirir, böylece her yaştan çocuk onları kolayca oynayabilir.

Ebeveynler, çocuğun belirli bir süre sonra ulaşması gereken hedefleri belirleyebilir ve ebeveynler, hedefe ulaşıldıktan sonra uygulama içi bildirimler alacaktır. App Ebeveyn Kontrolü, ebeveyn içeriği yönetmek, Uygulama, görünüm tarih kilitlemek, ya da pazar erişebileceği anlamına gelir.

Venoty Faydaları

Sezgisel Arayüz

Platform, farklı yaşlardaki çocuklar için oluşturulduğundan, her yaş veya Milliyet kullanıcılarının erişebilmelerini sağlamak için tasarımı basitleştirilmiştir ve bunu yaparken, kullanıcılarına dünyanın dört bir yanından çocuklarının kişisel gelişim sürecine rehberlik edecek araçlar sağlar.

Kişiselleştirme

Venoty, her çocuğun kendine özgü yaratıcı düşünme yeteneğine sahip olduğuna inanır; bu nedenle, platform, her çocuğun yaratıcı düşüncesini desteklemek için kişiselleştirilebilir ve onlara benzersiz fikirlerini keşfetme yeteneği sağlar.

Güvenilir

Blockchain teknolojisini kullanarak, Venoty, kullanıcılarına kimliklerinin güvenliğini garanti edebilir ve kullanıcıların hackerlardan veya yetkisiz taraflardan harici saldırılar olmaksızın güvenli ve güvenli bir şekilde değiştirilebilmelerini sağlar.

Venoty Vnty Token & ICO detaylar

Venoty, kullanıcılarının dünyadaki diğer platform kullanıcılarına ödeme yapmasını sağlayan Venoty Coin tarafından desteklenmektedir. Cryptocurrency coin ayrıca kullanıcılara merkezi olmayan Venoty platformuna erişim sağlar.

Platform, Venoty madeni para madenciliği sırasında daha hızlı işlem hızları, ölçeklenebilirlik ve verimlilik gibi çok çeşitli avantajlardan dolayı scrypt algoritmasını uygular, anonim ödemeler yapma ve cüzdan şifrelemesini güvenli hale getirme yeteneği.

Kripto Haber