Brave And TAP;yeni Blockchain Faydaları ve Ortaklık hakkında bilgi

29.03.2019
36
A+
A-
Brave And TAP;yeni Blockchain Faydaları ve Ortaklık hakkında  bilgi

Brave And TAP Faydaları ve Ortaklık hakkında yeni bilgiler

TAP network tarafından yayınlanan yeni bir blog yazısında, Brave (BAT) ile mevcut ortaklık hakkında daha fazla ayrıntı duyurdular. Şu anda, mevcut hedef, Bu özellik ne zaman başlatılacağına dair bilgi vermediklerinde bile, bu yıl en kısa sürede Brave ödüllerde TAP itfa seçeneklerini serbest bırakmaktır.

Ortaklık hakkında dokunun ve Brave sürüm ayrıntıları

Şubat ayı sonunda, TAP and Brave, kullanıcıların hediye kartları ve kredi için BAT jetonlarını kullanabilecekleri bir ortaklık duyurdu. Bu şekilde, kullanıcıların bu ödülleri 250.000’den fazla şirkette geçirmeleri mümkün olacaktır. Gerçekten de, kullanıcıların Amazon, uber ve Apple’a erişebilmesi mümkün olacaktır.


TAP Hooch nedir ve nasıl musluk ağından ayıran açıkladı. Hooch, musluk ağındaki ortaklardan redemption tekliflerini içeren bağımsız bir uygulamadır. Bu arada, musluk ağı Hooch uygulamasının ötesine uzanır. Kullanıcılar ve ortaklar farklı platformlarda farklı teklifler sağlayabilir.


Brave kullanıcılar, Amazon, uber veya Apple gibi şirketlerden hediye kartları içerecek bir ödül kataloğuna göz atabilecekler. Otel ve restoranlar için de indirimler olacak. Biletler, BAT jetonlarında mezhep edilecek bir itfa değerine sahip olacak.

TAP ağı, kullanıcıların herhangi bir şey yapmak zorunda kalmadan işlemi arka planda güçlendirecektir. Sadece istenen ödüllerini seçmek zorunda kalacaklar. Kullanıcılar ayrıca hayır Kurumlarına bağış yapma olanağına sahip olacak ve kullanıcıların desteklemek istediği nedenler.

Kullanıcılar görüntüleme ve Brave reklamlar ile ilgi çekici ve musluk ağında bu hediye kartları satın almak için yarasa kullanmak için yarasa kazanmak mümkün olacak.

TAP Network’ün alacağı faydalar hakkında şunları söylediler:

“Bu ortaklık, TAP ağındaki toplam kullanıcı sayısını artırır. Tap Network misyonu Ödülleri ve sadakat sektöründe devrim ve tüketicilerin kendi verilerini para kazandırmak yardımcı olmaktır. Tap Network, tüketicilerin ödüllerini kazanabilecekleri veya kullanabilecekleri, tüketici verilerini ve gizliliğini şiddetle koruyan basit ve evrensel bir ödül programı tasarlamak istiyor.”

Brave And TAP ağ ortaklığı cesur dışında mevcut değildir. Bununla birlikte, cesur ödül cüzdanına aktarılan harici yarasa, redemption teklifleri için de kullanılabilir.

Kullanıcılar BAT erişimi için diğer dijital varlıkları kullanmak ve hediye kartları veya otel kalır satın almak mümkün olacak. Bu, kullanıcıların onları çok kolay bir şekilde harcayabilecekleri sanal para birimleri için çok olumludur. Gelecekte, TAP ağı birlikte çalışabilirlik sağlamak için büyük misafirperverlik ve seyahat ödülleri programları ile çalışacak.

Açıkçası, BAT kullanıcıları için en iyi seçenek Brave Cüzdandan para çekmek olacaktır. Bununla birlikte, bu mümkün değildir. Bu nedenle hediye kartları, kullanıcıların yarasa belirteçlerini geçirmeleri için iyi bir seçenek olabilir.

Brave SSS sayfası, cüzdan tek yönlü olduğu için kullanıcıların Brave cüzdanlarından BAT aktaramayacağını söylüyor. BT kullanıcıları kullanarak güvenli sitelere ve yayıncılara fon katkıda bulunabilir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.