Tezos(XTZ) Analiz 29 Mart

29.03.2019
28
A+
A-
Tezos(XTZ) Analiz 29 Mart

XTZ / USD Orta Vadeli Trend: Bullish

     Dağıtım bölgeleri: 1,10 dolar, 1,20 dolar, 1,30 dolar
     Birikim bölgeleri: 0,50 dolar, 0,40 dolar, 0,30 dolar

XTZ / USD pazarı, özellikle 27 Mart ile mevcut işlem seansına kadar fiyat hareketlerinde artış kaydetti. Son zamanlarda, kripto piyasası bu hafta başlarken, pazar bir aralıkta hareket ediyordu.

Kripto, ikna edici bir şekilde kuzeye doğru, bugün 0.90 doların biraz üzerinde bir miktar itti. Yazarken, XTZ / USD piyasası Bollinger Upper bandında işlem görmeye devam etti. 50 günlük SMA ve Bollinger Orta Grubu, 0,70 ABD dolarının üzerinde bir miktar birleşik olarak bulunur. Stokastik Osilatörler aşırı alım bölgesinin içinde bulunur ve şimdi içinde sallanırlar.

Bu kripto ticareti kısa süre sonra orta vadede 1 ile 40.90 dolar civarında bir pit stop yaşayabilir. Bu ihtimalin bir sonucu olarak, ayılar piyasada geri dönüş yoluna sahip olabilir.

XTZ / USD’nin piyasa değeri bugün bir saatte birkaç çift olan kuzey sınırına güçlü bir şekilde yaklaşıyor. En erken işlem saatlerinde menzil hareket modunda görülen pazar aniden menzil noktasının dışına çıktı.

Dün kısa vadede kripto ticaretine 0.80 ile 0.70 $ arası bir dizi fiyat hareketleri hakim oldu. 50 günlük SMA ve Bollinger Lower grubu grafikte 0,75 $ ve 0,70 $ fiyat aralığında yer alıyor. Stokastik Osilatörler, içinde birleştirmek için aşırı alım bölgesine girmişlerdir.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

kriptopara